Mimo zimna panującego na dworze sam bieg przebiegał w gorącej atmosferze przy głośnym dopingu, zebranych na trybunach kibiców którzy żywo reagowali gdy tylko zawodnicy pokazywali się na bieżni. Oklaski, wymachiwanie szalikami, okrzyki…to wszystko dodawało siły startującym!

Po raz kolejny Marcin KRYSIK pokazał wszystkim że jest gotowy dać z siebie wszystko by wygrać III Warszawską edycję Zimowego maratonu na Raty pokonując zaśnieżoną trasę z wynikiem 00:23:29. Za nim na mecie zameldował Bartłomiej GASPARSKI z wynikiem 00:23:42. Trzeci na mecie był triumfator zeszłorocznej warszawskiej edycji ZiMnaRa, wracający do formy po kontuzji zawodnik klubu Art  Profi – Sebastian CYBULA z czasem 00:25:05. Pierwsza 3-ka pań to: niepokonana Aleksandra PASZKOWSKA z Wojskowej Akademii Technicznej która pokonała 6 kilometrowa trasę w czasie 00:28:46. Za nią na drugim miejscu wbiegła Ania BĘBENEK z Jeziorzan z czasem 00:29:04. Trzecia była Katarzyna ŻUREK z WKB Meta Lubliniec z czasem 00:29:50.

Z okazji Walentynek pary które zawsze wbiegają razem na metę (numery 40 i 41 oraz 83 i 84) otrzymały od organizatora małe upominki! Za tydzień już VI etap zmagań zimowych na trasach biegowych a dokładnie tych ZiMnaRowych! ;)

ZAPRASZAM
„HARCERZ”
{moscomment}