{google}4393292387036344903{/google} 

Andrzej Liśniewski: ...biegamy...biegamy...na pogodę nie zważamy, szeroko się uśmiechamy , nawet przyspieszamy...biegającym w Lublińcu ze średnia prędkością na kilometr  się nie damy!!!.

...tak w skrócie mogą podsumować sobotnie spotkanie w ramach III już edycji ZMnR w Warszawie biegacze którzy postanowili poświęcić 8 kolejnych  sobotnich poranków  na zmierzenie się z cyklem zawodów  których uwieńczeniem będzie zaliczenie zimą maratonu...co prawda na raty ale z jaką frajdą!
Na starcie trzeciej edycji prócz zawodników mających na koncie wszystkie  starty  zjawili się także debiutanci, pokazując innym że trzeba się z nimi liczyć na trasie. Przekonał się o tym Konrad Kobyliński, którego cały czas gonił debiutant Waldek Wójtowicz! Miła i spokojna atmosfera, wyłaniające się zza drzew słońce oraz ćwierkające ptaki (mam na to świadków!) pozwoliły na ostrąąą rywalizację na trasie! Szans nikomu ponownie nie dał Sebastian Cybula  wygrywając III edycję. Za nim finiszował Marcin BADZIAK który cały czas walczy o pierwsze miejsce na podium. Trzeci był Michał KAMIŃSKI który poprawił swój ostatni czas o ponad 4 minuty (gratulacje...praca z mapą  tydzień temu miała na pewno wpływ na bieg!).
Bardzo równo biegają  Panie uczestniczące w zmaganiach biegowych. Wyniki z ostatnich dwóch biegów Pani Małgorzaty Krochmal różnią się jedynie 10 sekundami!

..tak trzymać!!!

Następny start – IV etap ZMnR za tydzień w sobotę 27.01.2007r. o godz.10:00