Coraz weselej... coraz szybciej i coraz bliżej do końca rywalizacji V edycji warszawskiego biegania. Atmosfera podczas biegania przekłada się na osiągnięte wyniki i zachęca innych zawodników do treningowych startów na trasie wokół obiektów sportowych i poligonowych Wojskowej Akademii Technicznej. Zjawiają  coraz szybsi zawodnicy pokazując że można przełamać następna granicę... działa to niezmiernie pozytywnie na pozostałych zawodników którzy gonią czołówkę. Tydzień temu takim świeżym podmuchem na trasie byli zawodnicy z zespołu WARSZAWiAKY. W tym tygodniu całą lokomotywą był uczestnik  Letnich Igrzysk Olimpijskich w Sydney, zdobywca Pucharu Europy w chodzie na 50 km., dwukrotnym medalista Pucharu Świata i  trzykrotnym Mistrz Polski - Tomasz LIPIEC.  Od pierwszych metrów 5 bieg na przemian z 6 nie schodził z jego wykresu przełożeń. Pierwsze kółko pobiegł asekuracyjnie zapoznając się z trasą ...drugie... walczył z Bartkiem OLSZEWSKIM z teamu WARSZAWiAKY który tydzień temu wygrał rywalizację. Za nimi dzielnie podążał student WAT  Bartosz ŚWIĄTKOWSKI.  Taka kolejność utrwalona została na fotokomórkach  i „kliszach" maratończyka.pl  :)  Tomasz LIPIEC z czasem 00:21:22 wygrał 3 etap. Na pudle znaleźli się jeszcze Bartek OLSZEWSKI z czasem 00:21:50  oraz Bartek ŚWIATKOWSKI  z czasem 00:22:05.

Wśród kobiet na pierwszym miejscu już po raz 3 (dwa poprzednie etapy także wygrała Ania)  przybiegła Ania BĘBENEK Z WKB Meta LUBLINIEC z czasem 00:28:15. Za nią dzielnie finiszowała Olga ŁYJAK reprezentująca dzielnicę Warszawa Śródmieście w czasie 00:29:39. Trzecie miejsce zajęła Lilia BOGUSZ z drużyny „Potwory z Głębin" z czasem 00:29:44.

Wszyscy świetnie się bawili bo cóż lepszego jest niż zabawa sportem  :)

Trochę statystyk:
      - na trasę wybiegło  110 osób;
          - aż 85 osób było na 3 kolejnych etapach;
              - warstwa lodu w miejscach które pokonywaliście miała do  3 cm grubości.

Dziękuje wszystkim którzy dotarli i zapraszam już za tydzień  na koleżeńskie bieganie (biuro zawodów przed szlabanem przy mecie  :)  )