Strona kliniki

14 maja br. o godz. 11.00, na terenie Kliniki, odbędzie się pierwszy z serii bezpłatnych wykładów: 'Przez żołądek do zdrowego serca'. W ramach współpracy w firmami: 'Pięć smaków' oraz 'Centrum  Diety', bezpośrednio po wykładzie odbędą się warsztaty zdrowego gotowania oraz degustacja potraw 'przyjaznych sercu'. Wykłady poprowadzi mgr Małgorzata Desmond, specjalista w dziedzinie Medycyny Żywienia i Dietetyki, absolwentka University of West London, London Imperial College oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; prowadzi konsultacje z zakresu medycyny żywienia w Centrum Medycyny Żywienia Carolina Medical Center.

Projekt szkoleniowy organizowany jest przez Fundację Multis Multum przy współpracy z Carolina Medical Center, a współfinansowany w latach: 2011-2013 przez Biuro Profilaktyki i Promocji Zdrowia m.st. Warszawy. Więcej o wykładzie oraz informacja o zapisach.

 

Przy okazji przypominamy - Wystawa zdjęć z 6.Półmaratonu Warszawskiego już do obejrzenia na parterze Kliniki. Wśród nich - większość to zdjęcia fotoreporterów portalu Maratończyk.pl :)
{moscomment}