Magdalena Krause-Pietkiewicz: Agnieszka Aleksandrowicz Prezes zarządu Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że sztafeta ,,Bieg po Nadzieję” staje się nieodłączną częścią wrocławskiego maratonu i mamy nadzieję, że w tym roku liczba uczestników biorących w niej udział pobije wszystkie rekordy. Każdy uczestnik sztafety jest darczyńcą opłaty startowej w wysokości 200 zł, która w całości zostanie przeznaczona na wsparcie dzieci walczących z rakiem. Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Bardziej niż kondycja fizyczna liczy się dla nas zaangażowanie, bo każdy z uczestników sam wybiera dystans, jaki będzie chciał pokonać.

Głęboko wierzymy, że dla jednych będzie to możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, dla innych doskonała zabawa, która daje jednocześnie ogromną radość z przebiegniętej trasy. Dla wszystkich może być źródłem osobistej satysfakcji z niesienia pomocy bardzo chorym dzieciom. Im więcej nas będzie, tym większej liczbie dzieci będzie można pomóc. Biegnijmy więc na zdrowie!

Sztafeta pobiegnie już po raz piąty z rzędu. Bieg rozpocznie się 13 września o g. 9.20. Zapisy do biegu tylko do 4 września poprzez formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce bocznej (SZTAFETA MARATOŃSKA - BIEG PO NADZIEJĘ). Zapraszamy do wspólnego biegania.
 
 
{moscomment}