Wrocław biega
Strona maratonu
Strona półmaratonu

Dział poświęcony imprezom

Magdalena Krause-Pietkiewicz: W niedzielę, 8 marca, rozpoczęła się 7. edycja programu biegowego „I Ty możesz zostać maratończykiem”, którego twórcami są organizatorzy Wrocław Maratonu. Do programu przystąpiło blisko 350 osób.
 
- Cieszę się, że tak dużo osób przyjęło nasze zaproszenie do programu. Kiedy startowała pierwsza edycja ITMZM, byłem na państwa miejscu. Z pomocą naszego trenera Tomasza Sobczyka udało mi się osiągnąć swój cel – szczęśliwie dotarłem do mety. Tego samego państwu życzę. Ja zakochałem się w bieganiu. Chciałbym, aby pokonywanie kolejnych odcinków dawało państwu dużo radości i satysfakcji – powiedział Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu.

Podopieczni trenera Pawła Szweda rozpoczęli przygotowania do półmaratonu i maratonu od biegu na 5 km. W tym tygodniu czekają ich treningi w mniejszych grupach. Przypomnijmy, że biegacze sami będą mogli wybrać miejsce, gdzie chcą trenować. Zajęcia będą bowiem prowadzone na Stadionie Olimpijskim, w parku Grabiszyńskim, w parku Zachodnim, a także w Oławie, Sobótce
i Strzelinie.

Na uczestników akcji ITMZM czeka pakiet korzyści, czyli specjalne oferty przygotowane przez partnerów programu.

Informacje o programie


Czas trwania programu
Od 8 marca do 31 października 2015 r.

Treningi

Realizator: MCS Wrocław
Miejsce: Stadion Olimpijski
Termin: niedziela, godz. 9.00 i wtorek, godz. 18.00
Realizator: Trenuj z Nami
Miejsce: park Grabiszyński
Termin: wtorek, godz. 18.30 i czwartek, godz. 18.30
Realizator: Fundacja Wroactiv
Miejsce: park Zachodni
Termin: niedziela, godz. 9.00 i wtorek, godz. 18.00
Realizator: Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice
Miejsce: Oława, park Miejski
Termin: wtorek, godz. 17.00 i czwartek, godz. 17.00
Realizator: Klub Biegacza Sobótka
Miejsce: Sobótka, stadion miejski
Termin: wtorek, godz. 18.00 i czwartek, godz. 18.00


Warunki uczestnictwa w programie

Warunkiem zapisania się do programu jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom formularza zgłoszeniowego oraz ankiety uczestnika. Koszt udziału w całym cyklu to 100 zł.

Zapisy
Zgłoszenia do programu przyjmowane są:
•    w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (dawny Hotel Olimpia), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7.00-15.00, pokój nr 206,
•    drogą elektroniczną po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 

{moscomment}