Strona maratonu
Strona półmaratonu

Dział poświęcony imprezom 

ZAPISY- Półmaraton
ZAPISY - Maraton

 

Magdalena Krause-Pietkiewicz: 19 grudnia rozpoczynają się zapisy do dwóch imprez biegowych - 3. Nocnego Wrocław Półmaratonu oraz 33. Wrocław Maratonu. Na półmaraton organizatorzy przygotowali 7 tys. numerów startowych, natomiast na maraton 6 tys.

Zgłoszenia udziału w biegach przyjmowane są tylko drogą elektroniczną poprzez formularz, który znajduje się na stronie internetowej maratonu www.wroclawmaraton.pl oraz półmaratonu www.pol.wroclawmaraton.pl. Wpisowe na półmaraton w pierwszym terminie (do 31 marca) dla Dolnoślązaków wynosi 50 zł, dla pozostałych zawodników - 60 zł. Natomiast opłata startowa w maratonie w pierwszym terminie (do 31 marca) dla Dolnoślązaków to 70 zł, dla pozostałych zawodników - 90 zł. Seniorzy (60 lat i więcej) za pakiet startowy płacą tylko 1 zł.

- Gorąco zapraszam do Wrocławia. Nasze imprezy zmieniają się dla biegaczy. Warto to zobaczyć na własne oczy. Dużą atrakcją będzie nowa, szybsza trasa. Nitkę poprowadziliśmy tak, aby trasa nie straciła na swojej atrakcyjności. Biegacze nadal będą mogli podziwiać najpiękniejsze miejsca we Wrocławiu – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu.

3. Nocny Wrocław Półmaraton rozpocznie się 20 czerwca o godz. 21.00. Natomiast 13 września o godz. 9.00 na trasę wyruszą uczestnicy 33. Wrocław Maratonu. Start i meta zawodów usytuowane są na Stadionie Olimpijskim.

Organizatorem imprez biegowych jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Sponsorem generalnym: PKO Bank Polski.
 
 
 
 
 
 

{moscomment}