Strona wydarzenia 
 
  Dział poświęcony imprezom

 
 
To już ostatni dzwonek, aby zapisać się do programu „I Ty możesz zostać maratończykiem”. 10 maja organizatorzy projektu zamykają listę uczestników.

Przypomnijmy, że warunkiem zapisania się do programu jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom formularza zgłoszeniowego oraz ankiety uczestnika. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7.00-15.00, wejście B, pokój nr 35 i 55 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też zapisać się do programu przed treningiem u koordynatora – Pawła Szweda.

- Do tej pory do programu zgłosiło się aż 330 osób. Tak wysoka frekwencja bardzo nas cieszy, bo pokazuje, że uczestnicy mają do nas ogromne zaufanie. Nasi podopieczni trenują systematycznie dwa razy w tygodniu i robią duże postępy. Po miesiącu intensywnej pracy grupa początkująca biega już od 6 do 8 km. Z kolei najmocniejsi z łatwością pokonują dystanse do 16 km – mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka maratonu.


Treningi odbywają się w niedziele o godz. 9.00 i we wtorki o godz. 18.00 na Stadionie Olimpijskim. Uczestników programu wyróżniają zielone koszulki, które otrzymali od partnera programu - firmy Fortum.

{moscomment}