Fot. Archiwum organizatora
 
Magdalena Krause-Pietkiewicz: W niedzielę, 23 marca, rozpoczęła się 6. edycja programu biegowego „I Ty możesz zostać maratończykiem”, którego pomysłodawcami są miasto Wrocław i Młodzieżowe  Centrum Sportu Wrocław. Do programu przystąpiło aż 210 osób.
 
- Cieszę się, że tak dużo osób przyjęło nasze zaproszenie do programu. Ta wysoka frekwencja
na pierwszych zajęciach pokazuje, że wrocławianie mają do nas duże zaufanie. Z uczestnikami będzie pracować fantastyczny zespół trenerski – Adrian Danilewicz (koordynator), Sylwia Ejdys-Tomaszewska, Agnieszka Danilewicz i Weronika Machowska – mówi Marek Danielak, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław.

Podopieczni Adriana Danilewicza rozpoczęli przygotowania do półmaratonu i maratonu od biegu na 6 km. Na pierwsze spotkanie przybyło aż 210 osób. Do grupy ITMZM można dołączyć do końca kwietnia. Kolejny trening odbędzie się 30 marca o godz. 9.00. Przyszli maratończycy tym razem wezmą udział w teście Coopera. 

W uroczystości otwarcia nowej edycji programu uczestniczyli także maratończycy-seniorzy (Irma Tomczak, Cezary Tomczak, Edward Kaszuba, Henryk Załęski, Józef Palczak), którzy chętnie opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z bieganiem.

Organizatorem programu „I Ty możesz zostać maratończykiem” jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, zaś partnerem – Fortum.

Więcej informacji można znaleźć na www.calywroclawbiega.pl

Informacje o programie


Czas trwania programu
od 23 marca do 14 września 2014 r.

Miejsce zbiórek
Stadion Olimpijski (pergola)

Spotkania
marzec – raz w tygodniu, niedziela, godz. 9.00
kwiecień-wrzesień – dwa razy w tygodniu, niedziela, godz. 9.00; wtorek, godz. 18.00

Warunki uczestnictwa w programie
Warunkiem zapisania się do programu jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom formularza zgłoszeniowego oraz ankiety uczestnika.


Zapisy
Zgłoszenia do programu przyjmowane są:
•    w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7.00-15.00, wejście B,
pokój nr 35 i 55,
•    drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

{moscomment}