DEKORACJA SZTAFETY
Dział poświęcony imprezie

Strona Maratonu

Magdalena Krause-Pietkiewicz:W ramach 31. Wrocław Maratonu wystartowała sztafeta charytatywna „Biegnij po nadzieję”, której celem była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Na całej trasie pojawiło się aż 100 osób, które pobiegły, by dać nadzieję na lepsze jutro małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Podczas akcji zebrano 20 tys. zł. Do naszej redakcji wpłynęły podziękowania dla uczestników sztafety.

Warto dodać, że każdy może pomóc chorym dzieciom. Wystarczy tylko wpłacić dowolny datek na konto Fundacji.
Numer konta: 97 1160 2202 0000 0000 9394 2103
Adres Fundacji: ul. O. Bujwida 42, 50-368 Wrocław

PODZIĘKOWANIE
 
Drodzy Uczestnicy sztafety ,,Biegnij po nadzieję”!

Z całego serca dziękujemy Wam za uczestnictwo w sztafecie na rzecz podopiecznych Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Wasz zapał i entuzjazm, a także frekwencja, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania są pięknym dowodem na otwarte serca nie tylko maratończyków, ale także ,,zwykłych” ludzi, którzy poświęcili wiele tygodni, aby przygotować się do udziału w sztafecie.
 
Każdy przebiegnięty kilometr był świadectwem Waszego poparcia dla celów, które stawia przed sobą Fundacja, a także publicznym aktem poparcia idei niesienia pomocy naszym podopiecznym.
 
Mamy nadzieję, że z każdym rokiem ilość uczestników sztafety ,,Biegnij po nadzieję” będzie wzrastać – tegoroczna ich liczba wyniosła równą setkę i jest to rekordowy jak dotychczas wynik. Mnożąc liczbę biegaczy przez kwotę opłaty startowej w wysokości 200 zł, otrzymujemy sumę 20 000 zł, która pomoże pokryć koszty niezbędnych leków i opłacenie rehabilitacji dla chorych dzieci. Dziękujemy za każdą złotówkę, dla nas Państwa gest ma ogromne znaczenie. Bo to właśnie pieniądze dają dzieciom realne szanse na wyzdrowienie. Tym bardziej cieszy nas, jeśli pozyskiwane są one w tak oryginalny sposób jak bieg sztafetowy – dający frajdę oraz mnóstwo korzyści obu stronom – darczyńcom oraz obdarowanym.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom Wrocław MARATONU, że już po raz trzeci nasz bieg charytatywny mógł być częścią tej pięknej sportowej imprezy i mamy nadzieję na kolejne jego edycje. Zapraszamy więc do udziału w sztafecie ,,Biegnij po nadzieję” w przyszłym roku! Wierzymy, że będzie nas coraz więcej, a sztafeta
w kolejnych latach będzie coraz liczniejsza.

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Zarządu Fundacji
,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
 
 
 
 
{moscomment}