Paweł Rańda: Paweł Rańda, ambasador 31. Wrocław Maratonu, znakomity polski wioślarz, wicemistrz olimpijski z Pekinu, tato Michała i Jasia 15 września już po raz piąty z rzędu odbędzie się Bieg Rodzinny – Mila Olimpijska na dystansie 1609 m, który jest imprezą towarzyszącą 31. Wrocław Maratonowi. Jako ambasador tego wydarzenia, a przede wszystkim jako tato Michała i Jasia, pragnę gorąco zaprosić Państwa do udziału w biegu rodzinnym. Wspólne spędzanie czasu z naszymi dziećmi to najpiękniejsze chwile w naszym życiu. A wspólne przemierzanie trasy z naszymi pociechami to świetna inwestycja w ich rozwój intelektualny i sportowy. Podarujmy naszym milusińskim fantastyczą zabawę i sporą dawkę sportowych emocji. Aktywność fizyczna przyda się małym i dużym. Startujemy 15 września o g. 9.15 z pergoli Stadionu Olimpijskiego. Pobiegnijmy NA ZDROWIE! I nie zapomnijcie Państwo zabrać ze sobą znajomych. Życzę dużo radości i pozdrawiam serdecznie. Paweł Rańda.

  

Przypomnijmy, że uczestnikiem biegu może zostać każda osoba, bez względu na wiek i płeć. Warunkiem jest zgłoszenie się do biura biegu rodzinnego osobiście oraz przedstawienie aktualnego badania lekarskiego dopuszczającego do udziału w biegach długich lub podpisanie oświadczenia stwierdzającego uczestnictwo w biegu na własną odpowiedzialność (w przypadku osób niepełnoletnich – wyrażenie zgody przez prawnego opiekuna). Zapisy do biegu potrwają do 15 września. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę.
Bieg Rodzinny - Mila Olimpijska rozpocznie się 15 września o g. 9.15. Zawodnicy pobiegną zielonymi alejkami Stadionu Olimpijskiego.

A wyruszą z miejsca, w którym jest start 31. Wrocław Maratonu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na www.wroclawmaraton.pl.

 

{moscomment}