Zaproszenie do udziału w sztafecie charytatywnej, która jest ważną częścią 31. Wrocław Maratonu
 
 
Agnieszka Aleksandrowicz: 15 września już po raz trzeci w ramach wrocławskiego maratonu wystartuje sztafeta ,,Biegnij po nadzieję”. Jej celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Każda osoba, która weźmie udział w sztafecie przekaże pomoc małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. To dzięki Wam ciężko chore dzieci otrzymają niezbędną pomoc w postaci leków czy rehabilitacji. Bowiem całość opłaty startowej w wysokości 200 zł przeznaczona zostanie na ten właśnie cel.

Jesteśmy dumni z faktu, że sztafeta ,,Biegnij po nadzieję” staje się nieodłączną częścią Wrocław Maratonu i mamy nadzieję, że w tym roku liczba uczestników biorących w niej udział pobije wszystkie rekordy – musicie nam w tym jednak pomóc. 

Dla jednych z Was będzie to możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, dla pozostałych – doskonała zabawa. Jednak każdemu z pewnością da wiele satysfakcji z pomocy najbardziej potrzebującym; pomocy, która może być również wielką frajdą. Kto wie, może wśród naszych podopiecznych są przyszli maratończycy i inni sportowcy. Na razie stan zdrowia każe im siedzieć na ławce rezerwowych, ale dzięki Waszej pomocy Oni również mogą kiedyś wystartować … po niejeden medal.

Prosimy więc – dołączcie do nas! Choćby na znak publicznego poparcia działań Fundacji, będzie to dla nas ważny i piękny akt solidarności. Każdy kilometr przebiegnięty w sztafecie przybliża naszych podopiecznych do zdrowia. Serdecznie zapraszamy każdego – bez względu na doświadczenie i kondycję – najważniejsza jest dobra wola i chęć pomocy.
BIEGNIJMY RAZEM NA ZDROWIE!

Aby zapisać się na bieg wystarczy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie www.wroclawmaraton.pl i wysłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 71/733 40 79


Do zobaczenia na starcie!
 
 

{moscomment}