Dział poświęcony imprezie
Strona Maratonu

FOTORELACJA 2012 (D.Świderska, P.Szotek, W.Szota)
Regulamin XXXI Maratonu Wrocławskiego


Fot. Jacek Urbanowicz

Magdalena Krause-Pietkiewicz: 15 września na trasę 31. Wrocław Maratonu wraz z maratończykami wyruszy sztafeta maratońska „Bieg po nadzieję”. Jej celem jest zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” leczonych w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na zakup kosztownych leków ratujących życie, zabiegi medyczne, rehabilitację, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.
Uczestnikiem sztafety może zostać każdy, kto do 15 września bieżącego roku ukończy 18 lat i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Konieczna będzie też opłata startowa. Minimalna wysokość startowego to 200 zł. Opłatę startową należy kierować na rachunek Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Numer konta: 97 1160 2202 0000 0000 9394 2103 ; Adres Fundacji: ul. O. Bujwida 42, 50-368 Wrocław ; oniecznie z dopiskiem – „Sztafeta Biegnij po nadzieję”
 

Gorąco zapraszam do wspólnego biegania. Każdy z uczestników sztafety otrzyma pamiątkowy medal – mówi Agnieszka Aleksandrowicz, prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Zgłoszenia udziału w imprezie przyjmowane są do 6 września poprzez specjalny formularz, który znajduje się na stronie www.wroclawmaraton.pl.
Każdy z uczestników sztafety będzie miał do pokonania dystans ok. 1 kilometra. Cała trasa będzie podzielona na 42 odcinki oznakowane tablicami co 1 kilometr. Sztafeta maratońska odbędzie się 15 września w ramach 31. Wrocław Maratonu. Jej organizatorem jest Fundacja „Na ratunek dzieciom
z chorobą nowotworową”. Patronat nad imprezą objął Parlamentarny Zespół ds. Dzieci.
 

{moscomment}