Regulamin
Szczegółowe informacje
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie
TRASA
 
 
Z dużą przyjemnością informujemy, że do dnia 11.05.2012 nadaliśmy 816 numerów startowych, a na liście zgłoszeniowej widnieje już prawie 1600 nazwisk.

Został również zatwierdzony przez Urząd Inżynierii Miejskiej Urzędu Miejskiego Wrocławia projekt trasy maratonu. Nowa trasa została wytyczona przez najbardziej malownicze części miasta – w tym przez Most Milenijny, Rynek, Ostrów Tumski oraz obok Stadionu Miejskiego na Maślicach. Do najważniejszych zmian należy także odwrócenie kierunku biegu – ze Stadionu Olimpijskiego Maratończycy pobiegną ul. Kochanowskiego w stronę placu Kromera. Dokładna mapa z planowanym przebiegiem trasy, zaznaczonymi kilometrami oraz punktami odżywiania i odświeżania została zamieszczona naszej stronie www.wroclawmaraton.pl

Wraz z końcem maja mija I terminu zapisów oraz możliwości umieszczenia zdjęcia maratończyka na numerze startowym.

Wyciąg z regulaminu 30.Hasco-Lek Wrocław Maratonu

§. 6.1.A

I termin - do 31.05.2012r. gdzie opłaty startowe wyglądają następująco:•    dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska – 40zł•    dla zawodników z innych województw, kobiety – 50zł
•    dla zawodników z innych województw, mężczyźni – 60zł
•    dla 30-latków, czyli zawodników urodzonych w 1982 roku  – 30 zł
(opłata zmniejszona ze względu na jubileuszową  30. edycję Hasco-Lek Wrocław Maratonu)

§ 6.2
Zawodnicy, którzy mają 60 lat i więcej (rocznik 1952 i starsi) oraz wypełnią formularz zgłoszeniowy do 31 sierpnia 2012r.,  nie ponoszą opłaty startowej.

§ 6.3.
Zawodnicy, którzy opłacą startowe  do 31  maja 2012r. otrzymają specjalny numer startowy (z imieniem, nazwiskiem i zdjęciem) oraz pakiet startowy w Biurze Maratonu. Zdjęcie przesyła się podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

TRASA
 
 
{moscomment}