Magdalena Krause-Pietkiewicz: 16 marca organizatorzy wrocławskiego maratonu rozpoczynają zapisy do kolejnej edycji imprezy. Wielkie biegowe święto zaplanowano na 16 września. Maratończycy już po raz piąty z rzędu wyruszą na wrocławskie ulice ze Stadionu Olimpijskiego. Zgłoszenia udziału w biegu przyjmowane są w Biurze Maratonu (al. I. J. Paderewskiego 35 we Wrocławiu); osobiście w godz. 9.00-15.00, pocztą, faksem na kartach zgłoszeń 30. Hasco-Lek Wrocław Maratonu (dopuszczalne odbitki ksero) lub na formularzu zgłoszeniowym znajdującym się na stronie internetowej maratonu.

Terminy zgłoszeń i opłat

I termin          do 31.05.2012r.

-         dla mieszkańców Dolnego Śląska – 40 zł

 

-         dla zawodników z innych województw, kobiety – 50 zł

-         dla zawodników z innych województw, mężczyźni – 60 zł

-         dla 30-latków (urodzeni w 1982r.) - 30 zł          

II termin         od 1.06.2012r. do 15.09.2012r.

-         dla mieszkańców Dolnego Śląska – 50 zł

-         dla zawodników z innych województw, kobiety – 60 zł

-         dla zawodników z innych województw, mężczyźni – 70 zł

Zawodnicy i zawodniczki, którzy mają 60 lat i więcej (rocznik 1952 i starsi) oraz zgłoszą się
do 31 sierpnia 2012r. nie ponoszą opłaty startowej. W dniu zawodów zapisów i wpłat nie będzie.

Warto dodać, że osoby, które opłacą startowe do 31 maja otrzymają specjalny numer startowy (z imieniem i nazwiskiem, a także ze zdjęciem) oraz pakiet startowy w Biurze Maratonu. Natomiast ci, którzy dopełnią formalności po tym terminie mogą liczyć na spersonalizowany oraz standardowy numer startowy i oczywiście pakiet startowy w Biurze Maratonu.           

30. edycja Wrocław Maratonu startuje 16 września o godz. 9.00 ze Stadionu Olimpijskiego. Organizatorami imprezy są Wrocławskie Centrum Sportu Hippiki i Rekreacji oraz Urząd Miejski Wrocławia. Sponsorem głównym i tytularnym wydarzenia jest wrocławska firma farmaceutyczna Hasco-Lek. Patronat honorowy objął prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
{moscomment}