Regulamin - Maraton
Regulamin MILA
Dział poświęcony imprezie
Strona Maratonu Wrocławskiego

Magdalena Krause-Pietkiewicz:W poniedziałek, 29 sierpnia rozpoczynają się zapisy do biegu rodzinnego NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA, który jest imprezą towarzyszącą 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonowi. Bieg przeznaczony jest dla tych wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.


- Bieg rodzinny to doskonała okazja, by aktywnie i sympatycznie spędzić niedzielę z rodziną – mówi Waldemar Biskup, dyrektor wrocławskiego maratonu. W tym rekreacyjnym biegu na dystansie 1609m nie ma klasyfikacji, więc zwycięzcami są wszyscy - podkreśla dyrektor Biskup.

Dla uczestników biegu rodzinnego sponsor główny maratonu, firma Hasco-Lek, przygotował mnóstwo nagród. Dla pierwszych 3000 osób sponsor ma zestawy upominkowe. W ich skład wchodzą między innymi suplementy diety z serii Natur Kaps. Dodatkowo każde dziecko otrzyma maskotkę – pluszowego misia, natomiast na dorosłych czekają maty. Ci, którzy dobiegną do mety, mogą wziąć udział w losowaniu takich nagród, jak skuter, netbook, rower czy odtwarzacz MP4.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Można się do niej zgłaszać od 29 sierpnia do 11 września w biurze organizacyjnym biegu (Stadion Olimpijski przy al. Paderewskiego 35).

Przypomnijmy, że bieg rozpocznie się 11 września o godz. 9.15. Zawodnicy pobiegną zielonymi alejkami Stadionu Olimpijskiego. A wystartują z miejsca, w którym jest start 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonu.

Warto podkreślić, że po biegu jego uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji darmowego miasteczka cyrkowego. Wśród licznych propozycji miasteczka są: warsztaty cyrkowe, kącik malowania buziek, ogromne bańki mydlane, cyrkowe atelier fotograficzne, spektakl – Pan Ząbek, dmuchane zabawki (gąsienica Megi, statek kołyszący), gry i zabawy sportowe.
 

 
 
{moscomment}