Regulamin
Dział poświęcony imprezie
Strona Maratonu Wrocławskiego

Magdalena Krause-Pietkiewicz: 11 września amatorzy biegania będą mogli spróbować swoich sił w biegu rodzinnym „Natur Kaps Mila Olimpijska”. Osoby, które pokonają dystans 1609m, mogą wygrać cenne nagrody. Bieg rodzinny to jeden z eventów towarzyszących wrocławskiemu maratonowi. Jego patronem jest firma farmaceutyczna Hasco-Lek, producent serii preparatów dla zdrowia i urody NATUR KAPS.

- Serdecznie zapraszam wrocławian do udziału w biegu rodzinnym „Natur Kaps Mila Olimpijska" - mówi Stanisław Han, prezes firmy Hasco-Lek. - W ubiegłym roku wystartowało w nim ponad 2000 osób. Bardzo cieszy nas ta frekwencja, bo pokazuje, że wrocławianie lubią spędzać wolny czas aktywnie. Na starcie stanęły rodziny z dziećmi w wózkach, seniorzy, miłośnicy nordic walking, a nawet czworonogi - opowiada Stanisław Han. - Jestem przekonany, że w tym roku atmosfera będzie równie fantastyczna, a na starcie zobaczymy jeszcze więcej zawodników - dodaje prezes Han.

W biegu rodzinnym nie liczy się klasyfikacja, lecz sam udział i możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Na uczestników, którzy dobiegną do mety, czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hasco-Lek.
Do rozlosowania są: skuter, netbook, rower, odtwarzacz MP4, 10 krokomierzy oraz 10 koszulek maratońskich.

Dla pierwszych 3000 osób sponsor ma zestawy upominkowe.

Warto przypomnieć, że udział w biegu jest bezpłatny.

Najważniejsze informacje o imprezie

Termin i miejsce
Bieg odbędzie się 11 września 2011 r. 
Start o godz. 915
Stadion Olimpijski, al. I. J. Paderewskiego 35

Trasa biegu
Start 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonu » al. zachodnia Stadionu Olimpijskiego » skręt w prawo w al. Paderewskiego » skręt (na wysokości ul. Noskowskiego) w prawo na tereny Stadionu Olimpijskiego » drogi wewnętrzne Stadionu Olimpijskiego » skręt w lewo na al. zachodnią Stadionu Olimpijskiego » Meta (brama pergoli).

Start i meta znajdują się na Stadionie Olimpijskim w miejscu startu i mety 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonu

Dystans
1609 m (1 mila)

Warunki uczestnictwa
Uczestnikiem biegu może zostać każda osoba, bez względu na wiek i płeć.
Warunkiem udziału jest zgłoszenie uczestnictwa do Biura Biegu „NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA" osobiście oraz przedstawienie aktualnego badania lekarskiego dopuszczającego do udziału w biegach długich lub podpisanie oświadczenia stwierdzającego uczestnictwo w biegu na własną odpowiedzialność (w przypadku osób niepełnoletnich - wyrażenie zgody przez prawnego opiekuna).

Zgłoszenia przyjmowane są od 29 sierpnia do 11 września;

● od 29 sierpnia do 9 września, w godz. 10.00-18.00 osobiście w Biurze Organizacyjnym Biegu,
al. Paderewskiego 35, korona Stadionu Olimpijskiego, wejście B, pokój nr 27

● 10 września, w godz. 9.00-22.00 w Biurze Organizacyjnym Biegu w pomieszczeniu pod główną trybuną Stadionu Olimpijskiego (naprzeciw stadionu LA), al. Paderewskiego 35, wejście nr 21

● 11 września, w godz. 6.00-8.30 w Biurze Organizacyjnym Biegu w pomieszczeniu pod główną trybuną Stadionu Olimpijskiego (naprzeciw stadionu LA), al. Paderewskiego 35, wejście nr 21

 

{moscomment}