Wygraj pobyt w ekskluzywnym hotelu The Granary.

Magdalena Krause-Pietkiewicz:28.HASCO-LEK Wrocław Maraton już za nami. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja na długo pozostanie w Państwa pamięci. Jak zapamiętaliście wrocławski maraton? Opowiedzcie nam o swoich przeżyciach. A może coś Państwa zaintrygowało, poruszyło? Chcielibyśmy namówić Państwa na wspomnienia. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Na Państwa wspomnienia czekamy do 5 października. Przesyłajcie je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu THE GRANARY oraz zaproszenie na kolację do restauracji Mennicza Fusion. Zaś autorów wyróżnionych prac nagrodzimy zestawami upominkowymi. Lista laureatów zostanie zamieszczona 12 października na stronie www.wroclawmararton.pl
The Granary to pięciogwiazdkowy hotel butikowy o wyjątkowym charakterze, należący do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Mieści się przy ulicy Menniczej 24 we Wrocławiu, w szesnastowiecznym, zabytkowym miejscu - dawnym spichlerzu Herren - Malzhof, który w połączeniu z wysmakowanym, nowoczesnym designem zyskał zupełnie nowe oblicze. Oferuje 47 luksusowych apartamentów.

The Granary łączy w sobie wyjątkowość zabytkowego miejsca i jego historii z niezwykłą precyzją nowoczesnego projektowania. Autorem koncepcji architektonicznej jest słynna paryska pracownia Gottesman Szmelcman Architecture. Przy hotelu działa restauracja - Mennicza Fusion, która serwuje lekkie i zdrowe dania w stylu fusion, wyczarowywane przez krakowskiego szefa kuchni, Mateusza Malinowskiego.
Więcej zdjęć tutaj

{moscomment}