Magdalena Krause-Pietkiewicz: W niedzielę, 14 marca, ruszyła druga edycja programu biegowego - I Ty możesz zostać maratończykiem, stworzonego przez MCS Wrocław. Do programu przystąpiło 107 osób. Podopieczni Grzegorza Pieczarki rozpoczęli przygotowania do 28. HASCO-LEK Wrocław Maratonu. Uczestnicy drugiej edycji programu biegowego, podzieleni na dwie grupy, mieli do pokonania 4 i 6 km. Miłośnicy biegania, których celem jest ukończenie wrocławskiego maratonu, doskonale poradzili sobie z tym zadaniem.

Na pierwszy trening przybyło 107 osób. W gronie biegaczy znalazły się znane wrocławianki: Renata Granowska, radna Rady Miejskiej Wrocławia oraz Urszula Włodarczyk, była czołowa zawodniczka w wielobojach lekkoatletycznych, obecnie pracownik naukowy AWF Wrocław.

Kolejne spotkanie grupy zaplanowano na 21 marca.

 

Informacje o programie 

Czas trwania programu
14 marzec 2010 - 12 wrzesień 2010

Miejsce zbiórek
Stadion Olimpijski (pergola)

Spotkania
marzec - raz w tygodniu, niedziela, godz. 9.00
kwiecień-wrzesień - dwa razy w tygodniu, niedziela, godz. 9.00; wtorek, godz. 18.00

 

Warunki uczestnictwa w programie:

1.         W programie uczestniczą osoby pełnoletnie.
2.         Uczestnicy programu zobowiązani są dostarczyć trenerowi oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w treningach.

Zapisy

Zgłoszenia do programu przyjmowane są: w siedzibie organizatora - MCS Wrocław,

al. Paderewskiego 35 we Wrocławiu (Stadion Olimpijski), w Dziale Trenerów i Instruktorów Sportu, w godz. 7-16, pokój nr 26, 27, tel. 0717334094; na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także przed treningiem u Jacka Jackowiaka i Grzegorza Pieczarki.

 

 

{moscomment}