Magdalena Krause-Pietkiewicz: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław serdecznie zaprasza chętnych do wspólnego biegania. Specjalnie z myślą o tych wszystkich, którzy chcą wystartować 12 września br. w 28. HASCO-LEK Wrocław Maratonie przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy pt. I Ty możesz zostać maratończykiem.  Cykl treningowy trwa 6 miesięcy. W tym czasie uczestnicy będą uczyć się technik biegania, a także pracować nad wytrzymałością oraz kondycją. Poznają również smak sportowej rywalizacji podczas kontrolnych biegów oraz masowych imprez biegowych.
Pierwsze spotkanie z trenerem i opiekunem grupy Grzegorzem Pieczarką odbędzie się w niedzielę 14 marca 2010r. na Stadionie Olimpijskim (pergola). W pierwszym miesiącu treningu biegacze będą spotykali się tylko raz w tygodniu, w niedziele o godz. 9.00. Później dwa razy w tygodniu - w niedziele o godz. 9.00 oraz we wtorki o godz. 18.00.

W programie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Zgłoszenia udziału przyjmowane są: w siedzibie organizatora - MCS Wrocław, al. Paderewskiego 35 we Wrocławiu (Stadion Olimpijski), w Dziale Trenerów i Instruktorów Sportu, w godz. 7-16, pokój nr 26, 27, tel. 0717334094; na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także przed treningiem. Udział w programie jest bezpłatny. A jego uczestnicy zwolnieni są z opłaty startowej 28. HASCO-LEK Wrocław Maratonu. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wroclawmaraton.pl

KONTAKT:

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
Dział Trenerów i Instruktorów Sportu
tel.: 071 7334094
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wroclawmaraton.pl
{moscomment}