Magdalena Krause-Pietkiewicz:13 września podczas święta biegania na pewno nie zabraknie atrakcji dla wrocławian. W bogatym programie wrocławskiego maratonu każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy biegania zmierzą się z dystansami - 42,195 km i 1609 m. Pozostali mogą wziąć udział w konkursach przygotowanych przez MCS Wrocław i Stowarzyszenie Maraton. Pasjonatom fotografowania poleca się konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z trasy 27. HASCO-LEK Wrocław Maratonu wykonane w dniu 13 września.

Materiał zdjęciowy przedstawiający maraton (maksymalnie 5 zdjęć w formacie raw, tiff i jpg) należy przesłać do 21 września na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem
27. HASCO-LEK Wrocław Maraton". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez firmę HASCO-LEK; pierwsze miejsce - telewizor LCD, drugie miejsce - odtwarzacz DVD, trzecie miejsce - radiomagnetofon z CD. „W ubiegłym roku konkurs fotograficzny cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia. Otrzymaliśmy ponad 500 zdjęć. Mam nadzieję, że w tym roku będzie ich dużo więcej" - mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka maratonu. Najlepsze prace (21) zostaną pokazane publiczności na wystawie zorganizowanej w dniach 19-31 października na wrocławskim Rynku.

Nowym pomysłem organizatorów 27. edycji Wrocław Maratonu jest konkurs na najlepszy doping na trasie wrocławskiego maratonu. Zgłoszenia grup przyjmowane są do 12 września na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Najbardziej wyróżniające się zespoły otrzymają nagrody finansowe; pierwsze miejsce - 1500 zł, drugie miejsce - 1000 zł, trzecie miejsce
- 500 zł. Fundatorem nagród jest firma Thor.

 

Kontakt:
Magdalena Krause-Pietkiewicz
Rzecznik prasowy
tel.:  071 7334089, 0603720008, 796667747
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
{moscomment}