Informacje o wydarzeniu   
Zapisy
TRASY

Rajd rowerowy mapa 2023 mala

Wojciech Gęstwa: Pierwszy etap projektu Wyzwanie 365 Triathlon powoli dobiega końca. Adrian Kostera jest już na ostatnich kilometrach części pływackiej i powoli zaczyna szykować się do tego, aby pokonywać kolejne dystanse na dwóch kółkach. Jedną z atrakcji tygodnia otwarcia części kolarskiej będzie Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy, do którego zapisy trwają!

Przypominamy, że Pierwszy Dolnośląski Cross to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 12 sierpnia w Rudzie Milickiej. Jest to część otwarcia etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon Adriana Kostery, która startuje już 7 sierpnia w Miliczu.

Część pływacka spełniła nasze przewidywania co do odbioru wyzwania. Wielokrotnie podkreślamy aspekt społeczny naszego projektu, Wyzwanie #365 to nie tylko Adrian Kostera, to wszyscy uczestnicy i osoby, które odwiedzają nas każdego dnia. Podczas części pływackiej mieliśmy dużo zapytań właśnie o etap rowerowy, i co najważniejsze nie byli to tylko kolarze amatorzy, to również rodziny i fani wszelakiej aktywności sportowej. To właśnie dla takich osób adresujemy pierwszą odsłonę Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego - tłumaczy Wojciech Gęstwa, dyrektor Wyzwanie 365 Triathlon.

AdrianKosteraUltraTriathlete 5xIM Colmar2021
Cross Rowerowo-Pieszy to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także doskonała możliwość połączenia pasji rowerowej i pieszej w jednym wydarzeniu. Impreza skierowana jest zarówno do doświadczonych rowerzystów, jak i amatorów, którzy chcą spróbować czegoś nowego oraz całych rodzin, które szukają pomysłu do aktywnego spędzenia weekendu. Organizatorzy przygotowali dwie trasy: 30 km i 12 km, dostosowane do poziomów zaawansowania. Obie pętle prowadzić będą przez malownicze tereny Dolnego Śląska, oferując uczestnikom niezapomniane widoki i przyjemność z aktywności na świeżym powietrzu.

Zapisy na to wydarzenie są już dostępne pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8279. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto szybko się zapisywać, aby 12 sierpnia dołączyć na trasie do Adriana Kostery.

W ramach Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego uruchomione zostanie również dedykowane miasteczko z różnorodnymi atrakcjami towarzyszącymi. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać nie tylko Adriana Kosterę, ale również skorzystać z porad ekspertów oraz poznać i przetestować szeroką ofertę partnerów całego Wyzwania 365 Triathlon.

cross2

Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszego w Rudzie Milickiej jest idealną okazją dla miłośników aktywności fizycznej, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywać piękno Dolnego Śląska i zainspirować się sportowymi wyzwaniami Adriana Kostery. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł uczestniczyć w otwarciu etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon.

Wszystkie informacje na bieżąco są dostępne na profilu wydarzenia w serwisie Facebook -> https://www.facebook.com/events/604749841754886/

Najnowsze informacje o projekcie Adrian Kostera - #365 Triathlon, zobacz tutaj!!!

REKLAMA