Zapisy

cross3

Wojciech Gęstwa: Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 12 sierpnia 2023 roku w Rudzie Milickiej. Jest to część otwarcia etapu rowerowego Wyzwania #365 Triathlon Adriana Kostery.

Cross Rowerowo-Pieszy to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także doskonała możliwość połączenia pasji rowerowej i pieszej w jednym wydarzeniu. Trasa będzie prowadziła przez malownicze tereny Dolnego Śląska, oferując uczestnikom niezapomniane widoki i przyjemność z aktywności na świeżym powietrzu.

Impreza skierowana jest zarówno do doświadczonych rowerzystów, jak i amatorów, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Organizatorzy przygotowali dwie trasy 30 km i 12 km, dostosowane do poziomów zaawansowania. Trasa 30 km dedykowana jest dla rowerów szosowych oraz gravelowych, będzie można tutaj dołączyć bezpośrednio do Adriana Kostery, natomiast trasa 12 km przeznaczona jest dla rodzinnych przejażdżek lub spacerów.

Zaprasza także sam Adrian Kostera

W ramach Dolnośląskiego Crossu Rowerowo-Pieszego uruchomione zostanie również dedykowane miasteczko z różnorodnymi atrakcjami towarzyszącymi. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać nie tylko Adriana Kosterę, ale również skorzystać z porad ekspertów oraz poznać i przetestować szeroką ofertę partnerów całego Wyzwania 365 Triathlon.

Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszego w Rudzie Milickiej jest idealną okazją dla miłośników aktywności fizycznej, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywać piękno Dolnego Śląska i zainspirować się sportowymi wyzwaniami Adriana Kostery. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł uczestniczyć w otwarciu etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon.

cross2

cross

REKLAMA