Dział TRENING  /   Dział ZDROWIE 
 
 
20 maja podczas konferencji prasowej, której tematem wiodącym były nowe spektakularne buty piłkarskie PUMA - na mundial w Brazylii, nie zabrakło także akcentów biegowych. Gościem specjalnym wydarzenia była Wioletta Frankiewicz polska lekkoatletka, biegaczka na średnich i długich dystansach. Przypomnijmy, że Wioletta dwukrotnie startowała w igrzyskach olimliskich  w Atenach i Pekinie, na dystansach 1500 m i 3000 m z przeszkodami. Jest także rekordzistką świata na nietypowym dystansie 2000 metrów z przeszkodami (6:03:38,  15 lipca 2006). Ponadto może pochwalić się brązowym medalem Mistrzostw Europy z 2006 roku w Goteborgu, na dystansie 3000 m z przeszkodami.
 
Wioletta Frankiewicz, po porodzie i kontuzji w dobrej formie powraca, by ponownie zawalczyć o igrzyska w Rio de Janeiro. Tym razem jednak chciałaby spróbować swoich sił na dystansie maratonu.
 
Zapraszamy do wysłuchania krótkiego wywiadu z Wiolettą, która opowiada nam o powrocie do biegania po trudnej ciąży i porodzie oraz o swoich startowych planach. Trzymamy kciuki by wszystkie marzenia naszej polskiej lekoatletki się spełniły. Niebawem kolejne odcinki naszej rozmowy :) 

OFERTA PARTNERA SERWISU MARATONCZYK.PL:

Zapraszamy na OBÓZ BIEGOWY Z OPCJĄ REHABILITACJI I DIETY 19/20.06-23.06.2014

 

 
{moscomment}