Galeria cz. I
Galeria cz. II
Wyniki NEW!

Dorota Świderska:III Bieg Wedla przyciągnął znacznie większe grono zawodników niż zakładali organizatorzy. Na szczęście temperatura była co najmniej o dwadzieścia stopni wyższa niż podczas poprzedniej edycji J trzeba było bowiem stać w bardzo długiej kolejce, aby odebrać numer startowy. Mimo to chyba wszyscy którzy pojawili się w Parku Skaryszewskim stawili czoła przeciwnościom i pojawili się na starcie. Biegi odbywały się na dystansach: 1,86 km (1 pętla) dla dzieci do lat 15 oraz 5,5 km (3 pętle) i docelowy dystans 9,0 km (5 pętli).

 

 

Fascynujący był bieg na dystansie 1,8 km. Startowały w nim dzieci, często z rodzicami, którzy wspierali swoje pociechy na trasie. Rywalizacja i wytrwałość młodych biegaczy była godna podziwu - walczyli do końca jak zawodowcy - bez względu na miejsce na którym przybiegały do mety.

 

Niczego jednak nie brakowało rywalizacji starszych zawodników. Równie ciekawe były oba biegi na dłuższych dystansach. Silny wiatr i odczuwalne zimno trochę utrudniały bieg, ale gorące brawa kibiców podgrzewały atmosferę.{moscomment}