START

 
 
Bartek Sosnówka: Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia i akurat mieszkasz w Kingston na Jamajce, rodzinnym mieście najszybszego człowieka na Ziemi, masz szansę na zrobienie legendarnego selfie. Przekonał się o tym Kenny, który, robiąc zakupy w sklepie internetowym marki PUMA, zaznaczył opcję "najszybszej dostawy". Szczęśliwy nabywca nowej pary butów otrzymał przesyłkę do rąk własnych wprost od żywej legendy lekkoatletyki - Usaina Bolta. Akcja została zrealizowana w ramach kampanii Forever Faster. Kupujący online na całym świecie mogą spodziewać się takiej niespodzianki!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
 
Bartek Sosnówka: Podczas gdy kurz po mundialu w Brazylii powoli opada, a konkurencja musi przegrupować szyki, PUMA startuje z największą w swojej historii globalną kampanią wizerunkową pod hasłem Forever Faster! W sieci już krąży film promujący kampanię z udziałem ambasadorów marki, m.in. Usainem Boltem, Mario Balotellim i Sergio Aguero. Główną ideą kampanii jest podkreślenie, że PUMA jest „najszybszą sportową marką na świecie”. Forever Faster skupia się na indywidualistach, zawodnikach,  którzy wyróżniają się działaniami i osobowością. W tym gronie jest najszybszy człowiek świata Usain Bolt, takie sławy piłki nożnej, jak Mario Balotelli, Sergio Aguero, Marta Vieira da Silva, golfiści Rickie Fowler i Lexi Thompson oraz zespół Formuły 1 Scuderia Ferrari. Spot ukazuje ich determinację, odwagę, zaufanie i radość w kontekście podejmowanych wyzwań oraz ryzyka.
 
Forever Faster dopinguje do bycia pierwszym, pokazuje dumę i radość, jaka temu towarzyszy. Za Forever Faster stoi etos, który wykracza poza granice kampanii marketingowej. PUMA nawołuje, żeby na bieżąco identyfikować się z innowacyjnymi produktami, podążać za trendami i w dynamiczny sposób dostosowywać się do rynku. Forever Faster idealnie oddaje mentalność marki.
 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
 
Karol Witowski: Biegasz? Chciałbyś zachęcić do biegania dziewczynę,  przyjaciela, tatę, brata? PUMA daje Ci teraz możliwość zrobienia tego w tradycyjny sposób. Pamiętasz jeszcze pocztówki? Znasz inne adresy poza mailowymi? Może pora sobie przypomnieć…

Już 2 kwietnia 2014 roku ruszyła kampania RUNNING w sklepach PUMA*. Wystarczy, że kupisz buty z kolekcji PUMA FAAS lub Mobium, a otrzymasz pocztówkę z opłaconym znaczkiem, którą możesz wysłać do przyjaciela, dziewczyny, taty, brata, sąsiadki -  umawiając się z nimi na wspólne bieganie i przekazując bon na 25 PLN na zakupy w sklepach PUMA. Przy okazji Ty też otrzymasz BON na 25 PLN na dowolne produkty. Proste?
 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 


PUMA oraz Better Body Studio ruszają od 22 marca z otwartymi, bezpłatnymi treningami RUN&FIT PUMA TRAINING dedykowanymi dla biegaczy i wszystkich, którzy chcą zacząć biegać.

Zajęcia są idealnym połączeniem zajęć biegowych i wzmacniających dla biegaczy. Podczas dwugodzinnego spotkania każdy ćwiczący będzie miał możliwość poprawienia swojej techniki biegania, dynamiki oraz siły. Nie zabraknie także ćwiczeń stabilizujących oraz rozciągających, czyli tego czego przeciętnemu biegaczowi brakuje w codziennym treningu. W razie niepogody biegamy „w miejscu” na sali, korzystając ze stepów i ciężarków. Na koniec zajęć solidna dawka strechingu.
 
Biegamy w podziale na dwie grupy – początkującą i zaawansowaną. Będzie wycisk! Ale każdy da radę. Początkujący mile widziani :)

Napisz komentarz (0 Komentarzy)