Fass testy

SZYBKA SETKA podczas biegu RUN TORUŃ
 
 
Już w najbliższy weekend biegaczki i biegacze z Warszawy i Torunia będą mieli okazję do wzięcia udziału w  FAAS Testach, czyli testach szybkości prowadzonych przez firmę PUMA.  FAAS Test to szansa na sprawdzenie swoich możliwości szybkościowych na odcinku 10 m. Pomiar szybkości następuje za pomocą specjalnych fotokomórek. Dzięki FAAS TESTOM dowiesz się, czy jesteś szybki, jak Usain Bolt – najszybszy człowiek na Ziemi. 
 
FAAS TESTY to propozycja dla wszystkich, nie ma limitu wieku. W trakcie trwania FAAS TESTÓW każdy będzie mógł przetestować buty PUMA FAAS 300. Co godzinę nagradzamy najszybszą kobietę i najszybszego mężczyznę nagrodami z kolekcji biegowej PUMA.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
FASS TESTY -  TERMINARZ  2012 
 
 
MAJ

13 maj 2012
GO Run - Warszawa, Park Szczęśliwicki
 
KWIECIEŃ
  
21 kwiecień 2012
Kraków: Centrum Handlowe Bonarka

12.00 - 20.00
 
28 kwiecień 2012
RajBiegacza.pl
al. Niepodległości 119, Warszawa - 10:00- 14:00
 
 
29 kwiecień 2012
Run Toruń 2012
 

 
MARZEC
 
 17 marzec 2012
Poznań - 8. Maniacka Dziesiątka
 
31 marzec - 1 kwiecień 2012
Grand Prix Łodzi 2012
 
 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)


Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Strona www
Regulamin biegu

Dominika Stelmach: Zima w pełni - w końcu sypie śnieg! Wielu biegaczy spędza okres ferii zimowych w Zakopanem. Z tej okazji PUMA postanowiła zaproponować Wam w dniach 27 i 29 stycznia (piątek i niedziela) zabawę biegową dla wszystkich miłośników biegania. Zabawa będzie miała charakter biegu na orientację do udziału w którym zapraszamy całe rodziny. Limit czasu na pokonanie trasy o długości około 15 kilometrów wynosi 4 godziny.
Trasę można pokonywać marszobiegiem - każdy uczestnik otrzyma specjalną mapkę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, które należy zaliczyć, i na których na rozwiązania czekać będą zadania z wiedzy o Zakopanem i marce PUMA. Start następować będzie o godzinie 11:00 sprzed sklepu PUMA, ZAKOPANE, Krupówki 30, a zapisy przyjmujemy od godziny 10:00

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Regulamin
Fass Testy w Warszawie - Plaża Wilanów

Dominika Stawczyk: I Zakopiańska Mila to inicjatywa Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. To pierwszy taki bieg na Krupówkach. Po biegu rozpoczną się FAAS Testy, czyli testy szybkości. Czy w Zakopanem znajdzie się osoba, która pokona najszybszego w Warszawie Radka Majdana?

W Zakopanem w niedzielę, 9 października odbędzie się bieg I Zakopiańska Mila. Organizatorzy: Burmistrz Miasta Zakopane, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem i PUMA. Zapisy i odbiór numerów startowych od godziny 8.30 do 9.20 obok sklepu PUMA, ul. Krupówki 30 (konieczne podpisanie oświadczenia o udziale w biegu na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie - podpis rodziców), wpisowe 10 zł.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)


Dominika Stawczyk PUMA: Już w najbliższą niedzielę 10 lipca PUMA zaprasza na wielkie FAAS-testowanie i FAAS-ściganie, czyli testy szybkości na wrocławskim rynku. PUMA przeprowadzi swoje FAAS TESTY podczas prezentacji drużyny Śląsk Wrocław, czyli wielkiego piłkarskiego festynu. Będzie można przetestować buty FAAS 300, a także kupić je z rabatem oraz wybiegać w testach szybkości!
Nie może Was zabraknąć. Spotykamy się już o 14-tej i bawimy do wieczora.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)