Organizatorzy: Serdecznie gratulujemy uczestnikom tegorocznego Silesia Marathon osiągnięcia sportowego sukcesu, dobiegnięcia do mety w duchu sportowej rywalizacji.Dziękujemy za Wasz udział w 5. edycji maratonu. Miło nam, że przyjęliście kolejny bieg tak ciepło. Dziękujemy za liczne listy z gratulacjami – to Wam należą się największe wyrazy szacunku za pokonanie króelewskiego dystansu. Zwycięzcą Silesia Marathon 2013 został Jakub Glajcar z Wisły. Najlepszą maratonką okazała się Ewa Kalarus z Myszkowa.

Dziekujemy kibicom, którzy na ulicach miast: Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa dopingowali zawodników. Mamy najdzieję, że utrudnienia spowodowane organizacją Silesia Marathon nie były mocno uciążliwe, a satysfakcja z goszczenia na Górnym Śląsku biegaczy z całego kraju i wielu gości z za granicy wynagrodzi wszystkim ewentualne niedogodności.

Bardzo serdeczne dziękujemy za pomoc służbom wspierających organizację biegu - Policji, Straży Miejskiej, Pogotowia nie tylko miast przez które przebiegała trasa zawodów ale i pozostałych naszej aglomeracji śląskiej.

Bez pracy wolontariuszy tak dużej imprezy nie udało by się przeprowadzić. I Wam gorąco dziękujemy w imieniu wszystkich uczestników za wielkie zaangażowanie.

Osobne, serdeczne podziękowania składamy sponsorom i partnerom biegu. Dzięki Wam zawody mogliśmy zorganizować. Pamiętamy o Głównych Partnerach i Sponsorach którymi w tym roku byli: Miasto Katowice, Bawaria Motors Katowice, Metropolia Silesia, miasta: Siemianowice Śląskie i Chorzów oraz Powerede i Kropla Beskidu.

Zawody wspierali liczni Partnerzy: Telemedycyna Polska, Stadion Śląski, Stylehotels, Greengraffiti, Park Śląski, Centrum Szkoleniowe Heros, kancelaria prawna KSP Legal. Dziękujemy za zaangażowanie mediom, szczególne podziękowania składamy: Dziennikowi Zachodniemu, ComTV, Runner’s World, BF, portalom: naszemiasto.pl, maratonypolskie.pl oraz maratończyk.pl

Mamy nadzieję, że Silesia Marathon który po raz kolejny mogliśmy zorganizować uda nam się w przyszłym roku przeprowadzić sprawniej, ciekawiej a na starcie stanie jeszcze większa ilość zawodników. 

{moscomment}