Regulamin - Maraton
Regulamin - Półmaraton
MINI nagrodą główną w piątej edycji Silesia Marathon!
Strona zawodów

Dział poświęcony imprezie

Bohdan Witwicki: Jeszcze tylko do poniedziałku, 21 kwietnia można dokonać opłaty startowej w przedłużonym terminie i kwocie w wysokości 80 zł. Od wtorku rośnie wysokość opłaty startowej. Również do poniedziałku po zalogowaniu się na swoje konto Silesia Marathon można zmienić dystans z półmaratonu na maraton by tym samym mieć okazję na wygranie samochodu MINI.

Odpowiadając na liczne prośby biegaczy organizatorzy zdecydowali się przedłużyć o tydzień termin kolejnego progu opłat startowych. Jest więc jest jeszcze okazja by podjąć szybką decyzję i wystartować w jubileuszowym Silesia Marathon płacąc mniej za start.

Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! 21 kwietnia minie więc termin wnoszenia opłat startowych w wysokości 80 zł. Zgodnie z regulaminem za datę wiążącą przyjmuje się termin wpływu środków na rachunek organizatora.

Z uwagi na fakt, iż w ramach święta biegowego na Górnym Śląsku organizatorzy przewidzieli rywalizację na dwóch dystansach: maratonu i półmaratonu przy rejestracji można wybierać odpowiedni dystans. W najbliższy poniedziałek zostanie zablokowana możliwość zmiany dystansu tak więc jest to ostatnia okazja na dokonanie wyboru dystansu. Po zalogowaniu się na konto Silesia Marathon można do poniedziałku zmienić dystans. Przypominamy, że główna nagroda – samochód marki MINI ufundowany przez firmę Bawaria Motors Katowice zdobyć będą mogły tylko osoby startujące w głównym biegu – maratonie.

W ostatnią niedzielę odbył się jeden z treningów Silesia Maraton. Na spotkanie z organizatorami biegu i wspólny trening przybiegło kilkanaście osób. Była to wyśmienita okazja na wymianę opinii i doświadczeń w ostatnim okresie przygotowań do startu.

Z dnia na dzień przybywa zgłoszeń - na obecną chwilę przyjęto ponad 1.100 zgłoszeń na dystans maratoński i ponad 700 na o połowę krótszy bieg.
 
 
{moscomment}