Monika Strojny:Już  17 kwietnia 2010 w Gdyni zapraszamy na jedyny w północnej Polsce bieg w cyklu Salomona - GRINGO TRAIL RUNNING.  Areną zmagań amatorów biegania w terenie będą morenowe wzgórza otaczające Gdynię - miasto, gdzie nowoczesne centrum jest na wyciągnięcie ręki od terenów wprost idealnych dla uprawiania sportów outdoorowych - w tym biegów trailowych." Na uczestników czeka 10 km urozmaiconej, malowniczej trasy poprowadzonej  w pięknych, pagórkowatych lasach.  Wyniki z tej trasy liczą się do ogólnej klasyfikacji cyklu. Dodatkowo, dla tych, którzy są nastawieni bardziej rekreacyjnie i chcą potraktować bieg jako okazję do wypoczynku na łonie przyrody, przewidujemy krótszą trasę (3,7 km) o niewielkiej trudności.

Podstawowe informacje:

•             Start biegu: sobota , 17.04.2010, godz. 10.00
•             Baza zawodów: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Wolności 22b, Gdynia
•             Szczegóły organizacyjne będą podawane na bieżąco na stronie: www.gringo.pl
•             Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - dla pierwszych trójek w kat. M i K nagrody rzeczowe w formie bonów o łącznej wartości min. 3.000 zł, losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich startujących (m.in. monitor pracy serca firmy Suunto)
•             Wpisowe 15 zł płatne przed startem przy rejestracji, dla osób, które zarejestrują się wcześniej mailowo i dokonają wpłaty na konto - 10zł

Zapraszamy szczególnie gorąco reprezentacje szkół, uczelni czy klubów - przewidziane zniżki  we wpisowym.Zapraszamy do Gdyni!
{moscomment}