Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

Monika Prendke: 17.PKO Poznań Maraton już 9 października. Aby przyciągnąć większą liczbę zawodników, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji postanowiły utrzymać opłatę startową w wysokości 100 zł do końca września.

- Wiemy, że wśród biegaczy są tacy, którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji o starcie, dlatego zdecydowaliśmy się nie podwyższać wpisowego i utrzymać je w kwocie 100 złotych. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się zachęcić do startu niezdecydowanych biegaczy.  Każdego dnia przedstawiamy też atrakcje, z jakimi spotkają się na maratonie. One też powinny rozbudzić w nich chęć udziału w biegu – mówi Monika Prendke z Biura 17. PKO Poznań Maratonu.

Wśród głównych powodów dla których warto wystartować w 17.PKO Poznań Maratonie organizatorzy wymieniają m.in.: szybką trasę, jubileuszowy medal upamiętniający 95. rocznicę powstania Międzynarodowych Targów Poznańskich i bogaty pakiet startowy w którym zawodnicy znajdą m.in. koszulkę biegową marki 4F, torbę, owsiankę MOVEON oraz dwa piwa z Grodziska. Nie można też nie wspomnieć o niesamowitej atmosferze jaką tworzą w Poznaniu kibice. Potrafi ona utrzymać na nogach nawet te osoby, które ze zmęczenia zeszłyby już na innych biegach z trasy.

Każdy z uczestników otrzyma szansę wygrania atrakcyjnej nagrody w loterii promocyjnej. Po biegu będzie losowanych: 5 voucherów o wartości 500 zł na zakup odzieży sportowej marki 4F, 5 pakietów startowych na prestiżowy Berlin Maraton 2017 oraz 17 nagród finansowych po 1000 zł. Wystarczy zapisać się na 17.PKO Poznań Maraton, wrzucić do urny kupon promocyjny, ukończyć bieg w ciągu 6 godzin i (jak to bywa przy loteriach) mieć trochę szczęścia. Miłą niespodzianką na mecie będzie cieszył się zawodnik który jako 2016. osoba ukończy bieg. Otrzyma ona otrzyma zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Sheraton Prague Charles Square.

Jak się zapisać?
Najlepiej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej: http://marathon.poznan.pl/strefa-zawodnika/formularz-zgloszeniowy/

 

 

{moscomment}