Fotorelacja 2015

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

Monika Prendke: Dziś (25 sierpnia) Poznańskie Ośrodki Sportu i  Rekreacji zaprezentowały koszulki biegowe, które otrzymają uczestnicy 17. PKO Poznań Maratonu w swoich pakietach startowych. Producentem koszulek jest 4F - sponsor techniczny imprezy.

Akwarela wykorzystana w nadruku sprawia, że koszulki są pogodne – wręcz tryskają energią. Zwierzęta pojawiające się w grafice są odzwierciedleniem hasła przewodniego tegorocznej imprezy – siły, odwagi i szybkości. Dodatkową zaletą jest jej wyśmienita jakość. Marka 4F ubrała tegorocznych olimpijczyków, którzy wystartowali w Rio. Teraz ubierze poznańskich maratończyków, którzy też będą walczyć o jak najlepsze wyniki sportowe. 

- W koszulkach startowych 4F przygotowanych dla uczestników 17. PKO Poznań Maratonu wykorzystano technologię, która zapewnia świetną oddychalność i sprawne odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo użyte w nich płaskie szwy eliminują ryzyko otarć i podrażnień u zawodników, co zapewnia komfort i wygodę podczas tak wymagającego biegu jak maraton. Dla nas ważna była zarówno funkcjonalność, jak również wygląd koszulek. Jesteśmy przekonani, że koszulki spotkają się z pozytywnymi opiniami uczestników biegu - mówi Daria Sulgostowska, rzeczniczka spółki OTCF, do której należy marka 4F.

Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć koszulki z bliska, będą mieli okazję to zrobić jutro na Malcie podczas plenerowej edycji programu "Master Lech" z udziałem Jana Bednarka oraz kibiców Kolejorza. Każdy zainteresowany sekretami kuchni piłkarzy KKS Lech Poznań, może przyjść o godzinie 16:00 do amfiteatru na Malcie, aby pod okiem kucharza Kolejorza, Artura Dzierzbickiego, poznać kilka przepisów na pełnowartościowe posiłki.

Oprócz gotowania, będzie można również wziąć udział w treningu wokół Jeziora Maltańskiego razem z blogerkami "Kobiety Biegają".

„Master Lech” na Malcie
Piątek, 26 sierpnia, godz. 16:00 - 19:00
Amfiteatr na Malcie (ulica Wiankowa, wjazd od ulicy Baraniaka)

Program:
16:00 - rozgrzewka przed biegiem i wprowadzenie do gotowania
16:30 - start biegu wokół Jeziora Maltańskiego i rozpoczęcie gotowania z piłkarzem
17:15 - powrót biegaczy
18:00 - finał gotowania
18:00 - 19:00 - poczęstunek i wręczenie drobnych upominków

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl
 
 
 
 
 
{moscomment}