Monika Prendke "Biuro Maratonu Poznańskiego": Wszystko wskazuje na to, że podczas tegorocznej edycji ponownie padnie rekord  frekwencji, bowiem na pięć dni  przed imprezą swój udział w maratonie potwierdziło ponad 3200 zawodników i jest to większa liczba niż w roku ubiegłym. Dlaczego warto wystartować w Poznań Maraton? Kto jeszcze się zastanawia niech śmiało podejmie decyzję o starcie. Nawet jeśli maraton wydaje się dla was wielkim dystansem to pomogą wam w jego pokonaniu wspaniali pacemakerzy z klubu biegacza Maniac. Szykuje się naprawdę dobra pogoda. Meteorolodzy zapowiadają nawet 20 stopni Celsjusza. Temperatura odczuwalna ok. 17. To idealne warunki na bicie rekordów życiowych a także na debiut. Takich warunków nie było nawet w Berlinie!

Najlepszego poznaniaka i poznaniankę kończących maraton nagrodzimy miesięcznymi karnetami do ftness klubu Gymnasion a wśród wszystkich pań rozlosujemy 3 rowery miejskie ufundowane przez Wielkopolskie Centrum Onkologii. Ponadto każdy zawodnik kończący maraton weźmie udział w losowaniu samochodu osobowego Chevroleta Aveo Plus ufundowanego przez firmę Chevrolet Szpot.

Tradycyjnie na targach EXPO przez 3 dni będzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów markowego sprzętu sportowego, odzieży i obuwia.

Poznań Maraton to święto sportu, aktywności, pokonywania własnych słabości, zwycięstwa nad  bólem i niemocą, dlatego wzorem lat ubiegłych pojawią się na trasie maratonu kibice, którzy dotychczas nie zawodzili i tłumnie gromadzili się by wspierać zawodników. Będą orkiestry, jak również znani artyści i sportowcy. Możesz i Ty kibicować, wspólnie z mistrzem olimpijskim Szymonem Ziółkowskim, sprinterem Marcinem Urbasiem, czy kapitanem drużyny KKS LECH Piotrem Reissem. Całość kibicowania na trasie uzupełni Radio Eska, patron medialny 9 Poznań Maraton. Dla biegaczy kibice to akumulatory ładujące baterie, to sygnał, że ktoś w nich wierzy. A głos maratończyków, że kto raz pobiegnie w Poznaniu chce tu wracać będzie niech najlepszą zachętą dla tych, którzy 12 października przyjdą nad Maltę.

Tego dnia nie można spędzić na kanapie gdy cała biegowa Polska będzie w Poznaniu.

Dołącz do nas!

12 października spotkajmy się na starcie i wspólnie pobijmy kolejny rekord frekwencji.
9 POZNAŃ MARATON zaprasza 12 października
start: godz 10.00,ul. Abpa Baraniaka
Poznań - Malta

więcej na www.marathon.poznan.pl

Informacje
Monika PrendkeBiuro prasowe 9 Poznań Maraton
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
061 8 357 923, 512 356 90{moscomment}