Paweł Kowalik: Biegaczu, 11 października spotkajmy się na linii startu 16. PKO Poznań Maraton – jednej z największych imprez biegowych w Polsce. ASICS po raz kolejny został głównym partnerem technicznym tego wydarzenia.

- Dla Organizatorów 16. PKO Poznań Maraton, jak i japońskiej marki ASICS bardzo ważna jest idea nieustannego rozwoju. Wierzymy, że organizowana przez nas impreza będzie w tym roku jeszcze lepsza – mówi Sebastian Sumisławski, ASICS Country Manager. Tysiące biegaczy z całego światana mecie maratonu są tego dowodem – dodaje.

Co nowego w tym roku?   

Rosnąca ranga maratonu w Poznaniu pozwoliła zaliczyć go do grona najważniejszych imprez biegowych sponsorowanych przez ASICS. Dzięki temu zaprezentujemy Wam unikalne i niedostępne jeszcze na rynku polskim produkty z oferty eksperckiej. 

Zorganizujemy happening dla fanów naszej marki, w tym: trening fitnessowy, pokaz mody najnowszej kolekcji SS2016 oraz bogatej oferty Lite-Show. Na biegaczy czekać będą nasi ambasadorzy oraz członkowie elitarnej grupy biegowej – ASICS Frontrunner Polska. Wybrańcy dostaną również szansę dołączenia doFrontrunnerów.

Maratończycy będą mogli skorzystać zPace YourRace – indywidualnie wygenerowanego przez program planu taktycznego na bieg. Specjalna mapka oraz opaska na rękę pomogą w utrzymaniu odpowiedniego tempa i realizacji założonego celu. Możliwe też będzie przetestowanie najnowszego ASICS GEL-Cumulus 17.W pięciu największych miastach Polski –  w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku – organizowane będą treningi przygotowujące do 16. PKO Poznań Maraton. Całość dopełni specjalnie stworzony na to wydarzenie motyw graficzny nawiązujący do największych imprez biegowych na świecie.

- To zaszczyt mieć u swego boku tak znakomitego sponsora jak ASICS. Z przyjemnościąbędziemy organizować zaplanowany przez markę happening, bo jest co pokazywać i co chwalić. Kolekcja Lite-Show jest tak bogata i ciekawa, że sam nie mogę się doczekać jej prezentacji. Dzięki ASICS na Expo Sport Fair będzie kolorowo i ekscytująco – zatem warto zaplanować sobie trochę więcej czasu na postój przy stoisku tej marki i wypróbować np. najnowszy ASICS GEL-Cumulus 17 - mówi Dyrektor 16. PKO Poznań Maraton, Łukasz Miadziołko.

Więcej czytaj TUTAJ

 

{moscomment}