Na liście startowej jest już ponad 1400 zawodników!
Monika Prendke: Organizatorzy po krótkim półmaratońskim roztrenowaniu ruszyli już pełną parą z przygotowaniami do tegorocznej edycji poznańskiego maratonu. - Na starcie spotkamy się już za 5 miesięcy, a wszyscy wiemy, że właściwe przygotowanie do maratonu wymaga kilkumiesięcznego okresu wytężonej pracy. Dlatego zgłoście się już teraz i wspólnie z nami, rozpocznijcie przygotowania. My będziemy szlifować organizacyjne rozwiązania, a Wy poziom ydolności tlenowej, wytrzymałość i prędkość startową. Wkrótce przedstawimy plany treningowe oraz terminarz spotkań z naszymi biegowymi artnerami: Grupą Night Runners, Kobiety Biegają, Marcinem Fehlauem. Zaglądajcie na naszego Fanpageu'a oraz stronę internetową, będziemy na bieżąco informować o stanie przygotowań i szykowanych atrakcjach licząc, że podzielicie się z nami informacjami o swoich przygotowaniach – mówi Monika Prendke z Biura Prasowego Maratonu.

Zapisy do 16. PKO Poznań Maraton potrwają do 1 października, chyba że wcześniej zostanie osiągnięty limit zgłoszeń, który wynosi 10 000 czestników. Do 31 sierpnia opłata startowa wynosi 100 zł. Po tym terminie ulegnie ona zwiększeniu do 150 zł, a od 22 września do 1 października będzie wynosiła 200 zł. Zapisy polegają na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz uiszczeniu opłaty startowej w ciągu 7 dni od momentu dokonania zgłoszenia. Po tym terminie utworzone podczas rejestracji konto użytkownika przestaje być aktywne. Można je reaktywować logując się do
panelu zawodnika i klikając „aktywuj konto”, ale musimy liczyć się z tym, że w tym czasie limit zgłoszeń zostanie już osiągnięty i nie  akwalifikujemy się już do biegu. Warto o tym pamiętać z uwagi na to, że zawody biegowe w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością.   

Zapraszamy do obejrzenia materiału video zapowiadającego 16. PKO Poznań Maraton.

16.PKO Poznań Maraton odbędzie się 11.10.2015. Start zawodników na wózkach: godz. 08.50.

Start biegaczy: godz: 09.00.

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl oraz
Facebook: https://www.facebook.com/PoznanMaraton Instagram: @poznanmaraton
 
 

{moscomment}