Monika Prendke:  Już za 4 dni start 8. Poznań Półmaraton. Za chwilę spotkamy się w biurze zawodów w poznańskiej Arenie. Tymczasem przekazujemy ostatnie informacje dotyczące tego, co, gdzie i kiedy będzie się działo w weekend oraz czego możecie spodziewać się po tegorocznym półmaratonie.

Za nim przyjdziecie do biura zawodów po pakiet startowy


Wydrukujcie swoją kartę startową, podpiszcie i zabierzcie ją ze sobą idąc po odbiór pakietu startowego do Hali Arena. Jeśli nie odbieracie pakietu osobiście (jest taka możliwość), przekażcie podpisaną kartę startową osobie, która odbierze pakiet za Was. Pakiety startowe można odbierać w Hali Arena, przy ul. Wyspiańskiego 33, w następujących dniach i godzinach:

•    10.04.2015   (piątek)         w godz. 10:00 – 20:00
•    11.04.2015   (sobota)        w godz. 10:00 – 20:00•   

Informujemy, że na czas działania biura zawodów w Arenie zmienia się numer telefonu kontaktowego na: (61) 866 60 31.

W dniu biegu, 12 kwietnia, Biuro Zawodów będzie nieczynne.

To co tygrysy lubią najbardziej – trasa

Jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się z trasą, nic straconego! Na naszej oficjalnej stronie internetowej Poznań Półmaraton znajdziesz mapę interaktywną trasy biegu i jej profil, a na kanale You Tube możesz zobaczyć jej przebieg kilometr po kilometrze.

https://www.youtube.com/watch?v=tcb07a3edlw

Informator dla startujących


Wiemy, że nie lubicie czytać regulaminów, dlatego specjalnie dla Was wybraliśmy z niego najważniejsze informacje związane z Waszym startem w 8.Poznań Półmaraton. Mamy nadzieję, że dzięki naszym podpowiedziom świetnie odnajdziecie się w Biurze Zawodów, strefie startu i mety podczas imprezy. Informator znajdziecie TUTAJ

Sprawdźcie, kto będzie Waszym pacemakerem


Warto poznać swojego zająca przed biegiem – w końcu podczas biegu będzie on Waszym „najlepszym przyjacielem”. Opis pacemakerów znajdziecie tutaj:
http://halfmarathon.poznan.pl/poznaj-swojego-pacemakera/

Darmowa komunikacja miejska


Wszyscy zawodnicy w dniu półmaratonu (12.04.2015) poruszają się komunikacją miejską za darmo!
Podczas ewentualnej kontroli biletów, pokażcie numer startowy z naklejonym hologramem ZTM. Hologram odbierzecie w punkcie INFO w Biurze Zawodów w dniach 10-11.04.2015 w Hali Arena.

Będzie z Wami rodzina? Super! Mamy też coś i dla nich ;)
Z myślą o kibicach przygotowaliśmy karty do kibicowania, na których wystarczy napisać mazakiem imię dopingowanego zawodnika lub napis, który doda energii wszystkim biegaczom. Karty będziemy rozdawać za darmo w punkcie INFO w Hali Arena 10-11 kwietnia.

Dzięki aplikacji mobilnej przygotowanej przez INEA na Poznań Półmaraton, kibice mogą oglądać relację z biegu na żywo gdziekolwiek będą! Aplikacja jest darmowa i można dzięki niej również „śledzić” Was, uczestników, podczas biegu.

Zapraszamy wszystkich także do odwiedzenia wesołego miasteczka na wysokości Malta Ski, blisko jeziora. Natomiast w strefie mety czekają na kibiców poznańscy DJ-e Kalwi i Remi. Przygotowali oni mocne bity i ciekawe konkursy, które nie pozwolą się nudzić żadnemu kibicowi czekającemu na Was na trybunach.

Wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na stronie: www.halfmarathon.poznan.pl

Sportowe emocje do wieczora


Po biegu, nie uciekajcie od razu do domów. Wspólnie z klubem KKS LECH Poznań zapraszamy Was na kolejną dawkę sportowych emocji – tym razem na INEA STADION. O godzinie 18.00 Lech Poznań podejmie Koronę Kielce!

W swoich pakietach startowych znajdziecie specjalny voucher zniżkowy z unikalnym kodem. Wystarczy zgłosić się z nim do kasy INEA Stadionu najpóźniej na godzinę przed spotkaniem i nabyć swój bilet za 50% nominalnej wartości. Voucher wykorzystać można również kupując bilet online na kartę kibica.


Do zobaczenia w Poznaniu!
 
 


{moscomment}