Biegniemy i wygrywamy nagrody rzeczowe –
Toyotę Yaris oraz weekend w Hotelu Sheraton w Krakowie

 
Monika Prendke: Po raz kolejny Poznań Półmaraton organizuje loterię, w której do wygrania jest fantastyczny samochód. Tym razem jest nim Toyota Yaris 1. Active. Szansę na jej zdobycie ma każdy, kto ukończy 8.Poznań Półmaraton i poprawnie odpowie na pytanie konkursowe.

Toyota Poland ufundowała samochód w sam raz dla ruchliwego biegacza – zgrabną i zrywną Toyotę Yaris 1. Active. Idealną do jazdy po dużym mieście, gdzie ważna jest szybkość, niezawodność i komfort jazdy po nie zawsze gładkich drogach. Kolor czerwony zdecydowanie doda modelowi tzw. pazura – w końcu co jak co, ale samochód biegacza musi epatować energią. Wyposażenie Toyoty powinno zadowolić zarówno mężczyznę, jak i kobietę, którykolwiek z nich stanie się jej posiadaczem. Nie dość, że model jest praktyczny to jeszcze elegancki. Dlatego zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w loterii.
 
To nie koniec nagród rzeczowych!

Sheraton Poznan Hotel, partner poznańskiego półmaratonu, ufundował wspaniałą nagrodę dla biegacza, który 12 kwietnia przebiegnie linię mety jako 2015. Jest nią pobyt dla 2 osób w Sheraton Kraków Hotel, gdzie zdobywca nagrody wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł odpocząć, ciesząc się przez cały weekend luksusową ofertą hotelu oraz urokami Krakowa.

5-gwiazdkowy Sheraton Krakow Hotel położony jest nad samym brzegiem Wisły. Z pokoju można podziwiać wspaniały widok na Bulwary Wiślane i Zamek Królewski na Wawelu. Od Rynku Głównego, Kazimierza i najważniejszych atrakcji Krakowa dzieli go jedynie 10-minutowy spacer. Przestronne lobby ze szklanym dachem w atrium, nowoczesność, klimatyczny taras na dachu, międzynarodowe menu, bogata oferta ekskluzywnego SPA i fantastyczny basenu w połączeniu z widokiem na zabytkową zabudowę Starego Rynku i staropolską gościnnością dostarcza gościom taką moc wrażeń, jakiej trudno doświadczyć w jakimkolwiek innym hotelu. To wszystko sprawia, że pobyt w Sheraton Kraków jest zarówno emocjonujący jak i odprężający. Czy można sobie wyobrazić lepszy weekend? Dodajmy, że wybór terminu, w którym zwycięzca nagrody zechce wybrać się do dawnej stolicy Polski zależy od niego samego (warunkiem jest dostępność miejsc w momencie bukowania). Zaproszenie ważne jest do 28 grudnia 2015r.


Szczegóły dotyczące losowania i wręczenia nagród znajdują się na stronie internetowej biegu: www.halfmarathon.poznan.pl.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom półmaratonu w dotarciu na metę a szczęśliwym zdobywcom nagród niezapomnianych chwil i wrażeń!

Przypomniany, że 8.Poznań Półmaraton odbędzie się 12 kwietnia. br. Udział w nim weźmie
8 500 biegaczy. Lista startowa jest już zamknięta.
 
 
 
 
 
 
{moscomment}