Paweł Kowalik:  Już od pięciu lat marka ASICS wspiera jedną z największych imprez biegowych w naszym kraju – Poznań Półmaraton. I w tym roku nie mogło być inaczej. ASICS będzie oficjalnym partner technicznym tego wydarzenia.

8. Poznań Półmaraton wystartuje 12 kwietnia o równo o godzinie 10:00. Pierwszą edycję biegu, rozegraną w 2008 roku, ukończyło 1037 zawodników i zawodniczek. Półmaraton poznański jest niewątpliwie jedną z nielicznych imprez biegowych w naszym kraju, która rokrocznie notuje wyraźne przyrosty frekwencji wśród uczestników.

Cieszy nas wszystkich fakt, że Półmaraton w Poznaniu rozwija się tak dynamicznie – powiedział Daniel Bogacki, Koordynator Marketingu ASICS Polska. Tym bardziej chcemy tam być i wspierać to przedsięwzięcie, które – kto wie – być może już za jakiś czas stanie się największą imprezą biegową w naszym kraju. Poznań to piękne i urokliwe miasto do którego i ja chciałbym w tym roku powrócić i zmierzyć się z dystansem półmaratonu – dodaje (Daniel Bogacki pobiegnie w Poznaniu już po raz drugi – przyp. red.).
 
 
 
 
{moscomment}