Monika Prendke: Poznań Półmaraton to wielki wyczyn sportowy. Biegaczy, którzy w nim startują cechuje olbrzymia siła charakteru. Dlatego bliskie naszemu sercu są wszystkie osoby, które na co dzień muszą wykazać się wielką wolą walki. Między innymi z podziwem patrzymy na osoby borykające się z chorobą nowotworową i to im BIEGNIEMY DZIŚ Z POMOCĄ.

W naszych oczach są takimi samymi bohaterami jak maratończycy. Przygotowaliśmy więc w ramach „rozgrzewki” przed półmaratonem akcję BIEGNĘ Z POMOCĄ. Pomimo tego, że lista startowa na 8.Poznań Półmaraton jest już zamknięta, postanowiliśmy zarezerwować na niej miejsce jeszcze dla 50 biegaczy, którzy zakupią pakiety startowe od fundacji RAK OFF i Dar Szpiku (Drużyny Szpiku). Te dwie fundacje wspierają chorych i walczących z rakiem oraz promują aktywny tryb życia. Wiele zaangażowanych w fundacjach osób biega systematycznie w poznańskim półmaratonie próbując zwrócić powszechną uwagę na dawstwo szpiku i transplantologię. Dziś BIEGNIEMY Z POMOCĄ razem z nimi. Was też zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Kto pierwszy skontaktuje się z fundacjami, ma szansę na zakup od nich pakietu startowego na 8. Poznań Półmaraton. Tych, którzy zadzwonią zbyt późno i nie zakupią pakietów startowych, prosimy aby nie rezygnowali z akcji i mimo wszystko wsparli fundacje finansowo. Warto. Te fundacje wiedzą  jak najlepiej pomóc wszystkim walecznym sercom (takim jak Wy) chorującym na nowotwór.

BIEGNIJCIE Z POMOCĄ razem z nami!
Kontakt mailowy z fundacją RAK OFF: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt mailowy z Drużyną Szpiku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowania w toku
Tymczasem w oczekiwaniu na kolejną edycję półmaratonu, prezentujemy projekt graficzny medalu, który zawiśnie już 12 kwietnia na szyjach 8 500 biegaczy!
 
 
 
fot. Jakub Kaczmarczyk
 
 

{moscomment}