Start zapisów: 15.04.2014 o godz. 15.00
 
Monika Prendke: W tym roku odbędzie się jubileuszowa 15 edycja poznańskiego maratonu. Chcemy, aby było to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla biegaczy, jak i dla nas organizatorów.

Bieganie jest wyjątkową dyscypliną, ponieważ jest dostępne dla każdego, bez względu na wiek, płeć, profesje, posiadane umiejętności lub przeszłość sportową. Każdy może się w nim odnaleźć i realizować. W roku naszego jubileuszu szczególny nacisk położymy na pokazanie „zwykłych niezwykłych” biegaczy. Ponieważ za każdą osobą kryje się pasjonująca, niepowtarzalna historia. Tysiące biegaczy, to tysiące motywów, inspiracji i celów. Tysiące powodów, a łączy nas wszystkich wspólna droga - maraton. 12 października wszyscy spotkamy się na starcie w Poznaniu. W tym roku chcemy pokazać jak wielobarwną i różnorodną grupą jesteśmy i że jest wśród nas miejsce dla każdego. Więc pokażcie nam Wasze cele, a my przygotujemy imprezę na miarę Waszych oczekiwań.

„Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”.   Napoleon Hill

Tak jak w roku ubiegłym centrum maratońskich wydarzeń będzie się mieścić na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a biegacze do pokonania będą mieli jedną ponad 42 km pętlę. Już dziś możemy zdradzić, że pracujemy nad nową trasą – mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Maratonu. Chcemy, by była ona bardziej przyjazna dla zawodników i sprzyjała biciu nowych rekordów życiowych – dodaje Dyrektor.

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszej strony internetowej oraz fanpage'a – będziemy na bieżąco informować o stanie przygotowań i szykowanych atrakcjach – mówi Monika Prendke z Biura Prasowego Maratonu.

Ostateczny termin zapisów do mija 2 października br.
Opłata startowa:
do 31 sierpnia wynosi 100 zł
od 1 do 17 września wynosi 150 zł
od 18 września do 2 października wynosi 200 zł

15.Poznań Maraton
Start: 12.10.2014, godz. 09:00
Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

 

{moscomment}