Dział poświęcony imprezie (maraton i półmaraton)
Regulamin i strona zawodów

Fotorelacja 2013  /  Fotorelacja 2012 cz. 1   /   Fotorelacja 2012 cz. 2   / Fotorelacja 2011
Fotorelacja 2010 Fotorelacja 2009   /  Fotorelacja 2008

Monika Prendke: Informujemy, że 20 marca br. o godz. 08.00 zostaną uruchomione dodatkowe zapisy do 7.Poznań Półmaraton. Przekazujemy pulę 300 wolnych miejsc. Zapisy będą możliwe wyłącznie przez znajdujący się na stronie internetowej biegu formularz zgłoszeniowy. Opłata startowa pozostaje niezmienna i wynosić będzie 70 zł.

Z 8000 zapisanych uczestników, opłatę startową na dzień dzisiejszy uiściło niespełna 7100. Ta mniejsza liczba wpłat pozwala nam uruchomić dodatkową pulę zapisów
– mówi Dyrektor Półmaratonu Łukasz Miadziołko. Ponadto wspólnie z zespołem dokonaliśmy pewnych korekt na mecie, w wyniku których zyskaliśmy większą przestrzeń nad Maltą,  m.in. zmniejszyliśmy strefę kibica, zmieniliśmy lokalizację sceny do dekoracji zwycięzców – dodaje Dyrektor Miadziołko.

Każdy uczestnik na mecie otrzyma medal, ciepły posiłek oraz napoje. Dodatkową atrakcją będzie losowanie samochodu osobowego – TOYOTY AYGO. Szansę na wygraną mają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg w regulaminowym czasie. By wziąć udział w losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełnić kupon i wrzuć go do urny znajdującej się na stoisku Toyoty, podczas odbywających się w dniach 4 i 5 kwietnia w Arenie Targów Expo. Losowanie odbędzie się 6 kwietnia na scenie głównej po zakończeniu biegu.

7.Poznań Półmaraton odbędzie się 6 kwietnia br. Biegacze wystartują o godzinie 10.00 z ulicy abpa. A. Baraniaka, dziesięć minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy na rolkach i wózkach. Organizatorzy spodziewają się blisko 7500 zawodników.
 
 

{moscomment}