Monika Prendke: Szansę na wygraną mają wszyscy, ponieważ nagroda główna zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg (dotyczy również rolkarzy i wózkarzy). By wziąć udział w losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełnić kupon i wrzuć go do urny znajdującej się na stoisku Toyoty, podczas odbywających się w dniach 4 i 5 kwietnia w Arenie Targów Expo. Losowanie odbędzie się 6 kwietnia na scenie głównej po zakończeniu biegu.

Ten zgrabny mieszczuch, zapewni świetną zabawę podczas jazdy. Zwinne, zwrotne i dynamiczne Aygo sprawia, że jest to samochód stworzony do jazdy w miejskiej dżungli. Zakorkowane ulice stanowią naturalne środowisko dla "japonki", która sprawdzi się w drodze na zakupy jak i podczas podwożenia dzieci do szkoły.

Samochód ufundowali Poznańscy dilerzy Toyoty: Toyota Fietz , Toyota Bońkowscy oraz Toyota Ukleja przy dodatkowym wsparciu Toyota Motor Poland.

Przypominamy, że 7.Poznań Półmaraton odbędzie się 6 kwietnia. Biegacze wystartują o godzinie 10.00 z ulicy abpa. A. Baraniaka, dziesięć minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy na rolkach i wózkach. Lista do biegu jest już zamknięta. Istnieje jednak możliwość ponownego otwarcia zapisów. Jeżeli opłatę startową uiści mniejsza liczba osób niż ok. 7500, wówczas 20 marca

Organizatorzy odblokują zamknięty na stronie formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl

 

{moscomment}