Dział poświęcony imprezie (maraton i półmaraton)
Regulamin i strona zawodów

 

Zapisy idą pełną parą
Mimo, iż do do 7. edycji poznańskiego półmaratonu pozostały 2 miesiące, to czasu na zapisy pozostało zdecydowanie mniej.  Wszystko wskazuje na to, że regulaminowy limit uczestników zostanie osiągnięty jeszcze w lutym. Chęć udziału do półmaratonu zgłosiło już ponad 6300 zawodników [przypominamy, że limit wynosi 7 ooo biegaczy, 300 rolkarzy i wózkarzy]. Zapisywać się można poprzez stronę internetową: www.halfmarathon.poznan.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Opłata startowa wynosi 70 zł.

Bądź zdrowym maratończykiem, zadbaj o swoje zdrowie i przebadaj się przed startem.
„Dla wszystkich uczestników biegu, mamy dobrą informację. Wspólnie z Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia I-KAR postanowiliśmy kontynuować naszą ubiegłoroczną akcję i również  w tym roku zapraszamy do skorzystania z darmowego badania EKG oraz konsultacji kardiologicznej. Nasza ubiegłoroczna akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem biegaczy, w ciągu 7 dni przebadano 547 maratończyków, 37 z nich zasugerowano dodatkowe badania, a 6-ciu osobom został odradzony start w maratonie” – mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Półmaratonu.

Każdy chętny może zapisać się na badanie dzwoniąc pod numerami telefonów: 61 895 12 28,   61 855 19 17 lub pisząc na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

 

Uwaga: Oferta skierowana jest do uczestników 7.Poznań Półmaraton mających nadany numer startowy.

7.Poznań Półmaraton
6.04.2014
niedziela, godz. 10.00
ul. Abpa A. Baraniaka, Poznań – Malta

 

{moscomment}