Dział poświęcony imprezie (maraton i półmaraton)
 


Licytacja
 
Monika Prendke: Już za 3 dni odbędzie się 22 finał WOŚP! Również i my pragniemy dołożyć swoją cegiełkę pomocy. Do puli tegorocznych licytacji trafi numer startowy Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego – numer 1!

Prezydent Poznania swoją maratońską przygodę rozpoczął w 2003 roku, wspólnie ze swoim zastępcą Maciejem Frankiewiczem wziął udział w 4.Poznań Maraton. Biegł z numerem 1, i tak też było w kolejnych latach, aż do tego. W tym szczególnym roku, jubileuszu poznańskiego maratonu Prezydent postanowił swój szczęśliwy i cenny dla niego numer przekazać na licytację WOŚP. Nie oznacza to, że Prezydent Grobelny zrezygnował ze startu, nic bardziej mylnego! Z jakim numerem startowym pobiegnie? Dowiemy się 12 października. 

„Jeśli coś co dla nas ma jakąś wartość materialną czy sentymentalną może pomóc innym, to tym bardziej wzrasta wartość tego co oddajemy. Dlatego na aukcje tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazujemy rzeczy dla nas wartościowe” – mówi Ryszard Grobelny o przekazanych przedmiotach i przygotowanych wydarzeniach. Oprócz numeru startowego na 15.Poznań Maraton znalazły się inne równie cenne jak m.in. plakat z autografami piłkarzy włoskiej drużyny narodowej na UEFA EURO2012, wspólny trening z prezydentem przed Poznań Triathlon 2014, obiad z prezydentem na Starym Rynku czy rządzenie miastem przez jeden dzień.

Jak zapewnia poznański sztab WOŚP wszystkie powyższe licytacje będą aktywne na allegro już od piątku 10 stycznia br. po godz. 12.00.

15.Poznań Maraton odbędzie się 12 października 2014 roku, zapisy do biegu zostaną uruchomione na przełomie kwietnia i maja br. Tymczasem w oczekiwaniu na bieg zachęcamy do licytacji!
 
 
 
 

{moscomment}