W naszym serwisie wiele porad Jurka znajdziecie w dziale TRENING - zapraszamy!
 
 
 

Organizatorzy 14. Poznań Maratonu zachęcali ostatnio, żeby nie odpuszczać wakacyjnych treningów i biegać pomimo letniego rozanielenia i rozleniwienia. Teraz głos w tym temacie zabrał Jerzy Skarżyński, biegacz i trener.

Jerzy Skarżyński, znany i lubiany maratończyk, reprezentant kraju, a dziś głównie trener i autor poczytnych książek, to postać niemal legendarna w środowisku biegowym. Legendarne jest też jego pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość na świat i świetne pióro, przy pomocy którego dzieli się swoją ogromną wiedzą o bieganiu. Jest też niezwykłym rozmówcą, zawsze chętnym do podzielenia się radością biegania.
 
Opowiedział on wszystkim, którzy przygotowują się do 14. Poznań Maratonu o tym, jak biegać latem i o tym, co jest potrzebne, żeby rozwijać się jako biegacz. Opowiedział również o tym, co zyskał dzięki bieganiu, jak się odżywia, co myśli o poznańskim biegu i jaki samochód wygrał w Warszawie. Zresztą, zobaczcie sami. 
 
Z Jerzym Skarżyńskim będzie można się spotkać podczas 14. Poznań Maratonu na targach Poznań Sport Fair w dniach 11 do 13 października.

{moscomment}