Dział poświęcony imprezie
Regulamin
Strona zawodów

FOTORELACJA 2012 (fot. Dorota Świderska)

 

Monika Prendke: Niech każdy, kto wystartuje w październikowym Poznańskim Maratonie ma oczy otwarte i zachowa czujność, bo może się okazać, że bieg skończy w Barcelonie! Wystarczy, że ukończy bieg jako 2013 zawodnik. Organizatorzy 14. Poznań Maratonu uchylają rąbka tajemnicy i już teraz zdradzają, że jedną z atrakcji czekających w Poznaniu na maratończyków będzie możliwość spędzenia weekendu w hotelu Le Meridien w Barcelonie. Szczęśliwiec, który na mecie zjawi się jako 2013-a osoba skorzysta z podwójnego zaproszenia ufundowanego przez Sheraton Poznań Hotel, który po raz kolejny został Partnerem Poznańskiego Maratonu.

Warto przypomnieć, że Sheraton przygotował dla maratończyków przyjeżdżających do Poznania na bieg specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę. Hotel oprócz najwyżej jakości obsługi i bezpośredniego sąsiedztwa strefy startu i mety, gwarantuje także niezwykłe maratońskie menu, skomponowane specjalnie na potrzeby maratończyków.

Le Méridien Barcelona to stylowy i elegancki, pięciogwiazdkowy hotel, który gościł takie sławy jak Luciano Pavarotti, Bruce Springsteen, the Rolling Stones czy Madonna. Hotel położony jest w samym centrum Barcelony, przy najsłynniejszym bulwarze miasta La Rambla, w odległości 300 m od Dzielnicy Gotyckiej. Posiada 231 luksusowych pokoi i apartamentów, centrum fitness, spa oraz bogatą ofertę restauracji i barów.

14.Poznań Maraton
Start: 13.10.2013, godz. 09:00
ul. Grunwaldzka w Poznaniu

Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

Ostateczny termin zapisów do mija 2 października br.
 
 
 
 

{moscomment}