Monika Prendke: Dziś ruszyły zapisy do 14.Poznań Maraton. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i zapisów. Limit miejsc to 10 tysięcy biegaczy i obserwując szaleństwo frekwencyjne na większości wiosennych biegów może się okazać, że tak jak w przypadku półmaratonu, dla wszystkich chętnych nie starczy numerów startowych. Dlatego nie zwlekajcie i zgłaszajcie się już dziś. Zainteresowanym przypominamy, że nadany numer startowy zależy od kolejności zgłoszenia i uiszczenia opłaty startowej. Im wcześniejsze zgłoszenie tym niższy numer startowy. 
 
Organizatorzy po krótkim półmaratońskim roztrenowaniu ruszyli już pełną parą z przygotowaniami do tegorocznej edycji poznańskiego maratonu. W końcu na starcie spotkamy się już za 5 miesięcy, a wszyscy wiemy, że właściwe przygotowanie do maratonu wymaga kilkumiesięcznego okresu wytężonej pracy. Dlatego zgłoście się już teraz i wspólnie z nami, rozpocznijcie przygotowania. My będziemy szlifować organizacyjne rozwiązania, a Wy poziom wydolności tlenowej, wytrzymałość i prędkość startową. Wszystko po to, żebyśmy 13 października z uśmiechem spotkali się na mecie.

Międzynarodowych Targów Poznańskich, a biegacze do pokonania będą mieli jedną ponad 42 km pętlę. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszej strony internetowej oraz fanpage'a – będziemy na bieżąco informować o stanie przygotowań i szykowanych atrakcjach licząc, że podzielicie się z nami informacjami o swoich przygotowaniach.

Ostateczny termin zapisów do maratonu mija 2 października br.

Opłata startowa:
do 31 sierpnia wynosi 100 zł
od 1 do 17 września wynosi 150 zł
od 18 września do 2 października wynosi 200 zł

14.Poznań Maraton
Start: 13.10.2013, godz. 09:00
ul. Grunwaldzka w Poznaniu
Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl 

{moscomment}