Lista startowa „pęka w szwach” i wygląda na to, że dopuszczalny limit zawodników zostanie osiągnięty przed regulaminowym terminem – 2 kwietnia (przypominamy, że wynosi on 6500 biegaczy oraz 300 rolkarzy i wózkarzy)    Dla tych, którzy kwestię zapisu mają już poza sobą nastał decydujący okres treningowy –  czas na ostatni szlif formy przed startem. Powoli budzimy się z zimowego snu i wchodzimy z treningiem na wyższe obroty. Nadchodzi czas biegów tempowych, interwałów i pracy nad szybkością. Najbliższe tygodnie zadecydują o tym z jaką formą staniemy 7 kwietnia na linii startu.

Chcąc pomóc Wam jak najlepiej przygotować się do naszego Półmaratonu i rozwiać wszelkie wątpliwości treningowe mogące pojawić się w nadchodzących tygodniach, z przyjemnością przedstawiamy cykl porad eksperta. Specjalistą, który pomoże Wam dotrzeć do mety w dobrym zdrowiu i mamy nadzieję z nową życiówką jest Marcin Fehlau (sylwetka eksperta ).

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage'a – już w najbliższy czwartek (14 marca) pierwsza porada naszego biegowego eksperta dotycząca Bezpośredniego Przygotowania Startowego (BPS) – czyli co warto, a czego nie warto robić na treningach w ostatnim miesiącu przed startem.
{moscomment}