Regulamin
Zapisy 
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie
NOWA TRASA!

 

Monika Prendke: Szansę na wyjazd do stolicy Japonii ma każdy, kto weźmie udział w 13. Poznań Maraton, bowiem taką nagrodę ufundowała firma ASICS – Partner Sportowy Poznań Maratonu. ASICS, niekwestionowany lider w produkcji zaawansowanego technologicznie obuwia, odzieży i akcesoriów dla biegaczy, uczestnikom tegorocznej edycji poznańskiego maratonu pragnie umożliwić przeżycie niezapomnianych emocji i niezwykłej przygody w podczas organizowanego w Tokyo maratonu, w którym każdego roku udział bierze ponad 30 tysięcy biegaczy!

W zabawie udział wziąć może każdy uczestnik, który ukończy 13. Poznań Maraton odpowie na pytanie konkursowe i kupon z swoją odpowiedzią wrzuci do urny znajdującej się na stoisku Asics podczas targów „Poznań Sport Fair” (kupon znajduje się w pakiecie startowym). Rozstrzygnięcie odbędzie się 14 października, już po biegu, na Scenie Głównej.

W ramach nagrody ASICS, pokrywa koszt podróży w obie strony, nocleg oraz koszt opłaty startowej „Tokyo Maraton 2013”, który odbędzie się 24 lutego 2013 roku. Życzymy wygranej i zapraszamy do startu w trzynastej edycji poznańskiego maratonu. Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl
{moscomment}