Regulamin
Zapisy 
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie

Monika Prendke: Z przyjemnością informujemy, że zostały uruchomione zapisy do trzynastej edycji poznańskiego maratonu, który w tym roku odbędzie się 14 października. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów (te potrwają do 8 października br.). Dokonać ich można: bezpośrednio w biurze zawodów przy ul. Chwiałkowskiego 34 w Poznaniu lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej maratonu. Opłata startowa wynosi 90 zł.

W tym roku nagroda jest wyjątkowa – całkowicie nowe Volvo V40. Ten model, to prestiżowy, pięciomiejscowy i pięciodrzwiowy hatchback. Samochód wyróżnia nowoczesny design, wszechstronność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. V40 to pierwsze na świecie auto, które zostało wyposażone w poduszkę powietrzną dla pieszych. W przypadku zderzenia z pieszym wysunie się ona spod maski i pokryje swoim zasięgiem jedną trzecią przedniej szyby.   
 

Samochód Volvo V40 zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą 13.Poznań Maraton oraz wypełnią przed biegiem kupon konkursowy i wrzucą go w biurze zawodów do urny (kupon znajduje się przy numerze startowym).

Bieganie w Polsce, zarówno rekreacyjne jak i wyczynowe staje się coraz bardziej popularne. Dlatego staramy się systematycznie rozwijać nasz projekt i zainteresować nim nie tylko zawodowych biegaczy, ale również początkujących amatorów joggingu. W tym roku, oprócz sponsoringu samego maratonu w Poznaniu, wspieramy również przygotowania zawodników do biegu. Mam nadzieję, że atrakcyjna nagroda, która będzie czekać na mecie dodatkowo zachęci biegaczy z całej Polski do udziału w 13. Poznań Maratonie – podsumował Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.       

Planujemy jeszcze więcej miłych niespodzianek – mówi Maciej Mielęcki, Dyrektor Maratonu. Szykują się w tym roku prawdziwe rewolucje, nowa trasa (wspólnie z służbami pracujemy nad trasą jednopętlową), nowa lokalizacja biura zawodów, targów Expo, startu oraz mety, ale o tym wkrótce – dodaje Dyrektor Maratonu.

Serdecznie zapraszamy do zapisów oraz rozpoczęcia przygotowań do pokonania dystansu 42,195 km. A gdzie? Oczywiście w Poznaniu!
To ostatnim moment by rozpocząć przygotowania, pokonać rekord trasy i odjechać z mety samochodem Volvo.

START:
14.10.2012, godz. 09:00

{moscomment}